• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Брекель

irena24

Активный форумчанин
Якщо схрестити золотистого півня та срібну курочку, то в першому поколінні всі півні будуть срібними, а курочки золотистими. Такі золотисті курочки будуть мати біль насичений і рівномірний рудий окрас. Цей прийом іноді використовують коли потрібно покращити окрас золотистих курочок.
Якщо ж курочок f1 звести із золотистим півником, то частина потомства буде світліша -лимонного окрасу.
Якщо ж замінити темний окрас полос домінантим білим, то отримається група білих полосатих окрасів- білий з жовтими полосами, білий з сірими полосами. Але їх час від часу потрібно схрещувати назад з золотим або срвбним окрасом, щоб зберегти темний колір очей. Окрас білий з лимонними полосами був визнаний в Бельгії лишень 5 років назад.
Також бельгійтям вдалося зберегти різновид брекелів зотенгем, що мали темні кінчики пір'їн а не полосатість. Зараз деякі любителі розводять цих курей як окрему породу, хоча вона не визнана. В наш час окрас зотенгем такий же як у брекелів, хіба що чорні полоси трохи ширші. Різниця в окрасі курочок, які мають полоски до верху шиї. Півнів можна відрізнити по кольору пір'їн над вухами, в зотенгем вони чорні, в брекелів руді або сірі.
Брекелі-бентами були отримані схрещуванням брекелів з сібрайтом, а потім потомство знову було схрещене з брекелями. Окраси білий з сірими/лимонними/жовтими полосами в брекелів бентамок були отримані схрещуванням бентамок з великими брекелями цих окрасів, що й зараз іноді робиться. В брекелів бентамок збережено яйценостість. Маса яєць 40-45 гр, але недоліки в окрасах та формі гребеня зустрічаються частіше
Все по матеріалах книги Ж.Шаремаана.Брекелі. вид.бельгійським клубом породи у 2010
 
Останнє редагування:

GRIZ

Активный форумчанин
Близьким родичем брекеля є порода кемпін. Відрізнити їх можна по вазі. Вага брекеля: півні біля 3,2 кг, курки біля 2,8 кг. Кемпіни ж на 700-800гр менше. Також можна відрізнити по формі хвоста півнів


Зліва-кемпін, справа-брекель.
Також іноді у кемпінів півні можкть мати короткі хвости як у курок, що допускається стандартом
Це кемпіни-півні з хвостами як у курок та курки окрасу білого з жовтими полосами
Також у цих порід трішки відрізняється яйценосність. Брекелі за старим стандартом мали несли 150-180 яєць, кемпіни ж до 220. В післявоєнний час, коли породу відновлювали, внаслідок схрещувань з кемпінами вдалося покращити яйценосність. Зараз брекелі несуть 180-220 яєць. Часто ці породи плутають і розводять їх разом як одну.
я от думав чи згадає хтось в цій темі про "півнів з хвостами як у курок", чи ні?
Згадали. Значить є спеціалісти.catpng
 
  • Нравится
Реакції: PAVA

irena24

Активный форумчанин
Моїх можете глянути в моїй темі кілька фото. Власні враженні- кури дуже "яскраві". Гребені у них великі і прямо вогняно-червоні, порівняно з іншими курьми. З чорно-білим пір'ям це дуже гарно виглядає. Несуться 5-6 яєць щодня, день перерва. Так що заявлена в породі кількість має бути. Півні трохи забіякуваті, менші в два рази, а брам строїти намагалися. Кури не насиджують, або під іншу квочку, або інкубатор. Але для мене це плюс, бо є зараз багато квочок)). Мінус- кури дуже чутливі до температури. Взимку, в неопалюваному курятнику, півень ходив з синім гребенем, але потім минулося. Зараз як тільки менше 7-8 градусів стало вдень, і до нуля вночі, вони нестися перестали. Хочете яєць в холодний сезон -опалюйте курятник, або тримайте ще "холодостійку" породу типу брам чи кохів.
 

Новые сообщения

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі