• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Брекель

Romashka

Ветеран форума
А чи маєте можливість показати їхні фото, особливо мене цікавлять півні, цікаво як виглядають... Їх є вроді декілька?

Юрій S

Активный форумчанин
А чи маєте можливість показати їхні фото, особливо мене цікавлять півні, цікаво як виглядають... Їх є вроді декілька?
А ваші молоді брекелі вже занеслись? Цікаво, яка яєчна продуктивність у порівнянні з легбарами.

Romashka

Ветеран форума
А ваші молоді брекелі вже занеслись? Цікаво, яка яєчна продуктивність у порівнянні з легбарами.
Ні, мої ще ні.. Це трохи залежить від деяких факторів, тому для моїх це нормально, ще мають час.. :) ;:;: А яєчна продуктивність.. я спочатку року трохи рахував, а потім лишив це діло... Як на мене несуться добре і одні і другі, мені підходить :);:;: Яєць ні одних ні других не бракувало. :)

Romashka

Ветеран форума
А ще можу сказати по ситуації у себе те, що зараз минулорічні курочки після переопірення почали нести достатньо більше яйце.. :) Їм рік і трошки, та і самі вони, як на мене , набрали у вазі...;:;:

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,344
Пользователи
2,041
Новый пользователь
Елена Маханчук
Сверху