1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

БРУДЕР

Тема в разделе "Хочу продать", создана пользователем индикатор, 14 фев 2016.

1. индикатор

индикатор Активный форумчанин

Симпатии:
    212
    Баллы:
    43
    не дивлячись на де-які зауваження в конструкції попит на ці вироби виріс колосально...
    Зараз я не даю ніякої реклами, бо все забирають гуртом. Я не встигаю робити, а збільшив виробництво у де-кілька разів.
    Разові замовлення не можу задовольнити, вибачайте.
  2. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    7.787
    Баллы:
    113
    Я ще сам не зробив, все руки не доходять. Там треба гратись із шириною і висотою лотка і його нахилом. Попередня моя думка - ширина лотка 3 см, висота - 2 см і десь 0,5 см загнутий всередину бортик. Крім того, дно лотка має бути десь на градусів 10-15 підняте з одного боку, щоб кк скочувався в сторону бункера, а не в сторону клітки.
  3. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    7.787
    Баллы:
    113
    Це добре. Пора розширятись:);) Так дивись і заводик невеликий виросте по виробництві брудерів:)
  4. Бурлучанин

Бурлучанин Активный форумчанин

Симпатии:
    148
    Баллы:
    43
    Скажіть, будь ласка, як ОСБ плити себе поводять в процесі експлуатації брудера? За сезон, я думаю, нічого критичного з ними не станеться (якщо вода з поїлок не литиметься)... А далі? Другий сезон, третій...
  5. индикатор

индикатор Активный форумчанин

Симпатии:
    212
    Баллы:
    43
    осб - нормально. Для подовження терміну експлуатації краще знову просочити будівельною грунтовкою акриловою (СТ-17 або аналогічною) , можно розчином ПВА розведеним до густини молока. Обробку можна зробити тільки на внутрішній поверхні, зовнішню можна не чипати.
    А, взагалі, осб мені подобається.
    Треба тільки брати або kronopol (kronospan), або egger. Мені соромно за наших виробників, але ні в якому разі не беріть krono-ukraina.
    Маркування виробника написане на листі.
    Бурлучанин нравится это.