• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

БРУДЕР

индикатор

Активный форумчанин
не дивлячись на де-які зауваження в конструкції попит на ці вироби виріс колосально...
Зараз я не даю ніякої реклами, бо все забирають гуртом. Я не встигаю робити, а збільшив виробництво у де-кілька разів.
Разові замовлення не можу задовольнити, вибачайте.
 

Сергій

Ветеран форума
у вас є ідея, а у мене нема простої робочої ідеї. Покажіть - зроблю, бо поки не знаю як кардинально вирішити проблему.
така конструкція вийшла з багатьох вимог і вийшла де-яким усередненням між цими взаємо-виключаючими вимогами.
Я ще сам не зробив, все руки не доходять. Там треба гратись із шириною і висотою лотка і його нахилом. Попередня моя думка - ширина лотка 3 см, висота - 2 см і десь 0,5 см загнутий всередину бортик. Крім того, дно лотка має бути десь на градусів 10-15 підняте з одного боку, щоб кк скочувався в сторону бункера, а не в сторону клітки.
 

Сергій

Ветеран форума
не дивлячись на де-які зауваження в конструкції попит на ці вироби виріс колосально...
Зараз я не даю ніякої реклами, бо все забирають гуртом. Я не встигаю робити, а збільшив виробництво у де-кілька разів.
Разові замовлення не можу задовольнити, вибачайте.
Це добре. Пора розширятись:);) Так дивись і заводик невеликий виросте по виробництві брудерів:)
 

Бурлучанин

Активный форумчанин
Скажіть, будь ласка, як ОСБ плити себе поводять в процесі експлуатації брудера? За сезон, я думаю, нічого критичного з ними не станеться (якщо вода з поїлок не литиметься)... А далі? Другий сезон, третій...
 

индикатор

Активный форумчанин
осб - нормально. Для подовження терміну експлуатації краще знову просочити будівельною грунтовкою акриловою (СТ-17 або аналогічною) , можно розчином ПВА розведеним до густини молока. Обробку можна зробити тільки на внутрішній поверхні, зовнішню можна не чипати.
А, взагалі, осб мені подобається.
Треба тільки брати або kronopol (kronospan), або egger. Мені соромно за наших виробників, але ні в якому разі не беріть krono-ukraina.
Маркування виробника написане на листі.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі