• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Що сталося з курочкою?

Luidora

Ветеран форума
ще стежити щоб інші кури на кров не кинулись. Мала минулого року обмороженого півня - сховався в закапелку на дворі в мороз і все на світі повідморожував, то нребінь побав кровити... мусили чікнути, бо кури накидувались...
 

Петр77

Активный форумчанин
ще стежити щоб інші кури на кров не кинулись. Мала минулого року обмороженого півня - сховався в закапелку на дворі в мороз і все на світі повідморожував, то нребінь побав кровити... мусили чікнути, бо кури накидувались...
Я його відсадив, помітив що кури почали його дзьобати.
 

irena24

Активный форумчанин
У мого півня було обмороженння, верхівка гребеня спочатку стала незрозумілого сірувато-червонувато-білуватого кольору і набрякла, потім посиніла. Але ні пухирців ні відкритих ран не було. На кілька днів переселила його в опалюваний перепелятник, в дзьоб кілька горошин перцю засунула в якості зігріву, більше нічого не робила. Гребінь за тиждень відновився. 1ступінь обмороження це побіління-посіріння і набряки. Це саме пройде максимум за кілька днів як не буде повторного обмороження, можна розтерти горілкою. 2ступінь це пухирці з рідиною світлого кольору. Теж може саме пройти, а можуть виникнути рани коли пухирці будуть тріскати, то треба обробляти як будь-які рани щоб не занеслась інфекція і всякими жирами в цьому випадку не мастити бо швидше інфекція виникне. При обмороженні потрібно зігрівати поступово, а не різко в тепло, тоді менше шкоди буде. Заберіть півня в тепліше приміщення. Коли трохи відігрієте при кімнатній температурі, то можна розтерти гребені горілкою. Якщо місця обмороження починають чорніти чи якщо пухирці з чорною рідиною то малоймовірно що відновиться, для півня мабудь тільки топірець.
 
Останнє редагування:

serega UA

Moderator
Команда форуму
Якщо місця обмороження починають чорніти чи якщо пухирці з чорною рідиною то малоймовірно що відновиться, для півня мабудь тільки топірець.
Чому одразу топірець?
Можна ампутуватиnursepng гребінь, майже повністю, або відморожену частину...
 

irena24

Активный форумчанин
Чому одразу топірець?
Можна ампутуватиnursepng гребінь, майже повністю, або відморожену частину...
Можна і так, як дуже-дуже цінний півень :D
До речі я намастила гребінь свого півня смальцем щоб не обмерзав, прийшлось витирати і жертвувати свій старий крем, бо смалець чомусь іншим курям сподобався на смак :) пробували клювати. На крем ніяк не відреагували.
 

Петр77

Активный форумчанин
Вже була думка ампутувати сережки.
Завтра буду на місці, побачу яка динаміка.
 

Фламинго

Ветеран форума
Петр77, не спешите ампутировать. Если первая степень обморожения- это поправимо обычно, организм самовосстановится как при ожоге. Ну, поддержать противовоспалительными местно можно. Более серьезная ситуация если есть некрозные места, почернения и т.д.
( Как-никак моя родина Камчатка trollpng)
 

Петр77

Активный форумчанин
Сьогодні сфоткав пацієнта. Бачу сережки почали синіти, може самі відпадуть... А так сан нормальний, апетит є.
 

Вкладення

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,293
Новий користувач
bohdan77
Угорі