• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Де купити і чи варто брати?

Светлана

Ветеран форума
у нас в селі на опалення контри купили канадську піч буленьян...Нічого доброго... груби не гріє і чадить так , що лишній раз двері до кімнати відкривать бояться...А про китайську не чула.
 

Balu

Активный форумчанин
светочка привіт як твої козки поживають!"!??woot
болерьян то на дровах!! а це на солярці! і вона не чадить зовсім а працює точно як вебаста в автомобілі!!
кому цікаво наберіть в алієкспрєс " печка автономная дизельная" там повно різних варіантів! я собі таку вже хочу!!
 

городовой 33

Активный форумчанин
Десь читав комент від людини яка мала котел на солярці ,все нормально і зручно але після 2х років використання двуповерховий будинок весь мав стійкий запах соляри.
Те що бурельян димить недивно тому що нормальний і правильний димохід часто може змагатись ціною з самим бурельяном а економія на димарі завжди має наслідки і це стосується нетільки бурельяна а й інших котлів, груб іт.д. Колись сам мав проблему з димарем, тепер тільки утеплений з дотриманням рекомендацій виробника опалювального пристрою.
 
  • Нравится
Реакції: Balu

Светлана

Ветеран форума
светочка привіт як твої козки поживають!"!??woot
болерьян то на дровах!! а це на солярці! і вона не чадить зовсім а працює точно як вебаста в автомобілі!!
кому цікаво наберіть в алієкспрєс " печка автономная дизельная" там повно різних варіантів! я собі таку вже хочу!!
Привіт,хай в Новому році хвороби тебе оминають!Які козки? Павлку, коз в господарстві не тримаємо...Кохи живуть,поголів*я скоротила...А козак теж підтоптаний хворів, сподіваюся що план по операціях ми виконали! :) :)
 

Makar

Осваивается на форуме
Друзья с Новым годом! У меня вопрос по инкубационному яйцу Коббов и Фоксичиков. У кого есть опыт вывода птицы из яйца украинских производителей? Всегда беру Венгерские и каждый раз думаю, стоит ли переплачивать вдвое?
Я брала Фокси украинские.Мне не с чем сравнить по цене,но оплод был хороший.Вывод плохой,потому что пластиковый инкубатор.Поделитесь где вы берете импортное яйцо
 
  • Нравится
Реакції: Balu

Balu

Активный форумчанин
Привіт,хай в Новому році хвороби тебе оминають!Які козки? Павлку, коз в господарстві не тримаємо...Кохи живуть,поголів*я скоротила...А козак теж підтоптаний хворів, сподіваюся що план по операціях ми виконали! :) :)
Із козками видно с кимсь перепутав! а твій хай виздоровлює! бо діти дітьми а ворчуна мати треба бо треба щоб хтось пил струшував!!
 

Сергей Витальевич

Осваивается на форуме
Я брала Фокси украинские.Мне не с чем сравнить по цене,но оплод был хороший.Вывод плохой,потому что пластиковый инкубатор.Поделитесь где вы берете импортное яйцо
Яйцо Импортных броллей, бал у львовян у Остапа. Передавали поездом, мне так в морозы удобнее.. Координаты не записывал, его объявления легко найти на ОЛХ..
 
  • Нравится
Реакції: Balu

Makar

Осваивается на форуме
Яйцо Импортных броллей, бал у львовян у Остапа. Передавали поездом, мне так в морозы удобнее.. Координаты не записывал, его объявления легко найти на ОЛХ..
Спасибо.В этом году буду пробовать яйцо "СВК Полтавский инкубатор" дешевле чем я брала в прошлом году
 

Новые сообщения

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі