• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Де купити і чи варто брати?

wrunger

Осваивается на форуме
Я ще в них цьому році планую несучок ломан браун замовити,бо в мене тільки звичайні дворові.А побиті яйця це до перевізника, НП грішить недбайливим ставленням до речей клієнтів,тут нічим не зарадиш.Зато швидко доставляють,в четверг з м.Харків відправили у п'ятницю м.Вараш отримав.

Makar

Осваивается на форуме
(Купував яйця бройлерів кобб500.Замовляв в інкубація м.Харків замовлення відправили на 10 день.Замовляв 60 шт.12 було з тріщинами.Яйце пропечатане,Угорщина ) Доброго дня,можно телефон Харківського продавця
Доброго дня.Підкажіть як їх знайти в інтернеті

wrunger

Осваивается на форуме
Я звонив по багатьох поставщиках.Так в більшості просто перепродавці,вказані різні регіони різні продівці а по суті відправляють з пару місць.Є ще Полтава станція ,одні пишуть відгуки добрі інші погані.Є Одесса теж нормальні відгуки.Є Львів,не раджу дуже багато негативних відгуків.Є телефон з Ковеля вже циплят добових продають.Дивіться як Вам краще з доставкою.Чим бистріше доставка тим краще.

Последнее редактирование модератором:

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,291
Пользователи
1,920
Новый пользователь
Endund
Сверху