• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Де купити і чи варто брати?

Mrrakoris

Осваивается на форуме
А домінанти - не несучки?
Ну домінанти(а у мене Янтарні і Крапчаті)-це найважчі несучки,на відміну від Хайсексів чи Ломанів,тому так і написав.У нас на ринку справжніх домінантів важко знайти.
 

Юрій S

Ветеран форума
Ну домінанти(а у мене Янтарні і Крапчаті)-це найважчі несучки,на відміну від Хайсексів чи Ломанів,тому так і написав.У нас на ринку справжніх домінантів важко знайти.
Ага, крапчасті (смугасті) самі величенькі і несуть великі коричневі яйця. А янтарні несуть білі? Маєте фото янтарних?
 

Сергій

Ветеран форума
Ви серйозно?Їдять однаково,бо я ніколи не залишаю кормушки без корму.Кожна зїсть стільки,скільки їй потрібно.А на рахунок рентабельності яйця:я цілу зиму продавав велике яйце від домінантів у півтора раз дорожче за несучок.І як з рентабельністю?Ось така математика.
Я серйозно. Але дискутувати з Вами не бачу сенсу. Тим більше, нема й предмету для дискусії. Ви ж не заперечили того факту, що більша курка з'їдає більше корму, ніж менша. А просто написали, що "вони з'їдали стільки, скільки потрібно". Що не суперечить моїм словам. Щодо рентабельності утримання курей... То це трохи ширше і глибше питання, ніж просто дохід від продажу продукції птахівництва. Але, для цього теж є окрема тема.
 

Katya

Форумчанин
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка, чи купував хтось на даних сайтах інкубаційне яйце, особисто мене цікавлять голошийки. Може хтось і інші купував, яка якість?
 

serega UA

Moderator
Команда форуму
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка, чи купував хтось на даних сайтах інкубаційне яйце, особисто мене цікавлять голошийки. Може хтось і інші купував, яка якість?
Не раджу
 

Юрій S

Ветеран форума
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка, чи купував хтось на даних сайтах інкубаційне яйце, особисто мене цікавлять голошийки. Може хтось і інші купував, яка якість?
Я брав яйця майстер греїв на "Пташина ферма". Непогані. А на incubation брав домінантів - теж хороший і вивід, і якість птиці, але по кольору був трохи "пересорт".
 

Mrrakoris

Осваивается на форуме
Зараз найкращий оплод і чистосортність на Полтаваінкубатор.
 
Останнє редагування модератором:

Zelyonkina.Derevnya

Осваивается на форуме
Підкажіть, будь ласка, чи є зараз в Україні, в кого можна купити яйце Домінанта, Мастер Грей, як то кажуть "справжнього"?
Хто купляв у Діани Чабан (купиЭко)? Що на виході? Бо в Поліські курчата ціна опт 17 грн, а в неї 11-15грн
І кого порекомендуєте?
Дякую!
 

Юрій S

Ветеран форума
Підкажіть, будь ласка, чи є зараз в Україні, в кого можна купити яйце Домінанта, Мастер Грей, як то кажуть "справжнього"?
Хто купляв у Діани Чабан (купиЭко)? Що на виході? Бо в Поліські курчата ціна опт 17 грн, а в неї 11-15грн
І кого порекомендуєте?
Дякую!
В "Поліських курчат" є і по 15 грн, але щось менше 360 шт. вже не хочуть відправляти. Ще є якась фірма "Квінто", знайомі у них торік брали яйця домінанта Д-300, інші теж там є.
Я колись замовляв у "Пташиній фермі" (Полтавщина, здається) - правда, вилупилося серед замовлених блакитних Д-107 кілька рудих курчат, але неслись добре ))))
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі