• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Дезинфекція приміщень

Танюшка

Осваивается на форуме
Шукала на форумі, не зайшла чи піднімалось питання стосовно дезинфекції приміщень де утримуються кури. Взагалі питання навіяно статтею http://svetich.info/publikacii/krestjanskaja-praktika/poleznye-podskazki-dlja-zdorovja-ptic.html де радять при утриманні птиці в закритому приміщені, а в мене взимку фактично так і виходить, проводити санацію приміщення спеціальними засобами - димовими шашками. Питання щодо доцільності таких заходів, думаю що по селам малоймовірно що хтось проводить такі дезинфекції, і кури нібито не страждають.

Але в мене маленьке досить приміщення для утримання курей, і взимку буває у сильні морози, що по пару днів кури сидять не виходячи на вулицю. Чи варто обробляти приміщення димовими шашками чи по іншому якось, як рекомендується у згаданій статті.
 

PAVA

Moderator
Команда форума
Користуюсь йодокліном,яким посипаю підстилку.І зрештою при ефективній вентиляції нічого їм не станеться за пару днів,а при її відсутності і шашки не допоможуть.
 

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,371
Сообщения
108,496
Пользователи
2,110
Новый пользователь
Arsen531
Сверху