• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Домінант

Діма 7

Ветеран форума
То може краще брати чистого легбара і марана? Принаймі на фото вони дуже подібні на ці породи. Або візьміть півнів цих порід - на форумі продають. І будете мати таких же курей :)
 

Юрій S

Ветеран форума
То може краще брати чистого легбара і марана? Принаймі на фото вони дуже подібні на ці породи. Або візьміть півнів цих порід - на форумі продають. І будете мати таких же курей :)
:) Бачив я в одного дядька яйця гібридів: від півня араукани (не знаю, з ким схрещували) курки несли сірі яйця, а від марана - приблизно такі, як ломан браун несе...
 

Юрій S

Ветеран форума
Ну это надо СЕРГЕЯ чем то поддобрить или спросить (с уважением) , может он и поделится.
Та я щось передумав покищо зелено- і блакитнояйцевих розводити, бо родичі скажуть, що це ГМО, і будуть боятися яйця їсти :) А то просто був випадок: один птахівник приніс похвалитися яйцями араукани, а ті яйця не блакитні, а сірі. Виявилось, що змішана в нього птиця.
 

Юрій S

Ветеран форума
Поліські Курчата"
Скоро сезон інкубаційних яєць!
Птахо-племінний комплекс «ПОЛІСЬКІ КУРЧАТА» має власне батьківське стадо чешського походженя. Ми займаємось інкубацією та реалізацією добових і підрощених курчат м’ясо-яєчного кросу Домінант вже більше ніж 10 років. Підприємство знаходиться в с. Хмільниця (Чернігівська область).
3 лютого 2020 року розпочнеться реалізація інкубаційних яєць
З кінця лютого 2020 — продаж добових курчат
Ми пропонуємо інкубаційні яйця 6-ти кросів курчат породи Домінант:

• Д-104 (білі з чорним хвостом та шиєю)
• Д-107 (попелясті)
• Д-149 (чорні)
• Д-159 (червоні)
• Д-902 (кремові)
• Д-959 (зозулясті)
Роздрібна ціна 9 грн/шт
ВІдправляємо по Україні новою почтою
Подсмотрел , решил поделиться.
Зі свого досвіду знайомий з попелястими (107), білими з чорними хвостом і шиєю (але ніби не 104, а 304 - більше схожі на колумбійського легорна і яйце світле, кремове) і червоними (853). Помітив, що попелясті і білі спокійні, ручні, а червоні дикі. Також у червоних яйце дрібніше, у білих середнє, а в попелястих крупне і яскравіше. Певно, неспроста червоних уже не продають - гірші вони трохи. Чи, може, це тільки в мене так... Серед білих одна сідала квоктати, про інстинкт насиджування у попелястих сподіваюся дізнатись цього літа ))) Треба буде ще спробувати зозулястих, але чи вдасться наловчитись позрізняти стать добових по крильцях... :)
 

Maz-37

Активный форумчанин
То може краще брати чистого легбара і марана? Принаймі на фото вони дуже подібні на ці породи. Або візьміть півнів цих порід - на форумі продають. І будете мати таких же курей :)
Я так и сделал купил петушка Легбара, если выведу цыплят, обязательно покажу.
 

Maz-37

Активный форумчанин
:) Бачив я в одного дядька яйця гібридів: від півня араукани (не знаю, з ким схрещували) курки несли сірі яйця, а від марана - приблизно такі, як ломан браун несе...
Если свести петуха марана с ломанами, будет яйцо по цвету не хуже чем у маранов, мараны тоже не все несут тёмные яйца, есть такие что несут по цвету как ломаны. Ещё вариант если свести легбара петуха с курицей которая несёт белое яйцо то яйца у потомства будут голубые, если с курицей свести которая несёт коричневые яйца то потомство даст грязно оливковые яйца и т.д.
 
Останнє редагування:

roo

Активный форумчанин
Ещё вариант если свести легбара петуха с курицей которая несёт белое яйцо то яйца у потомства будут голубые, если с курицей свести которая несёт коричневые яйца то потомство даст грязно оливковые яйца и т.д.
Да, проверено! Мы от курочек-маранок и легбара-петушка выводим курочек уже три сезона, наверное. Красивые оливковые яйца разных оттенков happy И несутся хорошо, и крепкие очень.
 

Діма 7

Ветеран форума
:) Бачив я в одного дядька яйця гібридів: від півня араукани (не знаю, з ким схрещували) курки несли сірі яйця, а від марана - приблизно такі, як ломан браун несе...
А Ви думаєте, що домінант який несе пасхальні яйця це на таж помісь? Просто потрібно підібрати грамотну курку. Та й півня з гарними генами потрібно. Здається на форумі хтось говорив про помісних курей, які несуть пасхальні яйця.
 

Юрій S

Ветеран форума
А Ви думаєте, що домінант який несе пасхальні яйця це на таж помісь? Просто потрібно підібрати грамотну курку. Та й півня з гарними генами потрібно. Здається на форумі хтось говорив про помісних курей, які несуть пасхальні яйця.
Звісно, що домінант - гібрид, хто ж сперечається :) Але кумедно, що ніхто не обіцяє в асортименті "пасхальних" яєць світлосірий колір. "Підібрати грамонтну курку" - хороша фраза ))))
 

Новые сообщения

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі