• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Допоможіть встановити діагноз курчатам.

Богдан ---

Форумчанин
Хворіють курчата не знаю що за хвороба пропоював анерофлоксом трифлоном енрофлоксацин-100 Байкоксом нічого не допомогло періодично знову зявляються навколо очей червона шкіра курчата вялі але їдять добре P7010074.JPG

Последнее редактирование:

serega UA

Moderator
Команда форума
Хворіють курчата не знаю що за хвороба пропоював анерофлоксом трифлоном енрофлоксацин-100 Байкоксом нічого не допомогло періодично знову зявляються навколо очей червона шкіра курчата вялі але їдять добре
Курчата чхають? Хрипів нема?

Зоріна

Активный форумчанин
Курчата чхають? Хрипів нема?
Оце і мене зацікавило. Сусідчині циплята деякі чхають, є хрипи і в деяких соплі. Але їдять добре , жвавенькі такі. Сусідка думає, що застудила цип, бо купувала здорових. То щось заразне, лічиться і чим? Підскажіть, будь ласка. Бо мої бігають по садку, від їхніх відгороджено штахетами. Потрохи підчитую про хвороби курей , невже мікоплазмоз? У нас курка одна чихала, хрипіла якось ранньою весною. Два дні подавала їй ліки. З часом пройшло. Для більшої гарантії щодо нерозповсюдження можливої хвороби саме ця курка була вкрадена лисицею.

serega UA

Moderator
Команда форума
Потрохи підчитую про хвороби курей , невже мікоплазмоз?
Можливо, що так, щоб точно визначити мікоплазмоз чи ні треба робити бакпосєв. Можливо хронічний ларінготрахеїт, але точно може визначити тільки ветеринар при безпосередньому огляді птиці. Можливо навіть все в купі... Ліків нема, єдине що можна зробити, коли птиця вже хворіє, підтримати її антибіотиками.

Селена

Ветеран форума
После выпуска на землю могут подхватить, если есть возможность - подстелите газеты или старые обои, пусть погуляют по ним, посмотрите на какашоиды, кокцидиоз сразу себя покажет:(

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,325
Пользователи
1,989
Новый пользователь
5954
Сверху