• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Допоможіть встановити діагноз

Фламинго

Ветеран форума
Ну,это понятно что она дуется. Я поэтому и написала что после снесения яйца,если есть возможность сразу,я бы проверила и вправила. До следующей яйцекладки авось прихватилось бы на место. И-нет пестрит такими случаями (большое яйцо,расстройство и т.д.), общее название "клоацит" .В принципе, это не приговор для курицы,многие пишут что сталкивались с этим и все удалось устранить. Некоторые рекомендую еще дня три антибиотики подавать,чтобы воспаление убрать.
 

Сергей1301

Форумчанин
Sos...
Уважаемые форумчане, прошу помощи. У кур около 5 месяцев начала падать шея и взъерошеные торчащие перья на шее. Одна курица уже пошла в суп, все внутренние органы в порядке. Сегодня у еще одной появились такие же симптомы, сидиь на месте, шея опущена и перья на шее торчат. Что это может быть? Чем лечить?
 

Сергій

Ветеран форума
А яка поведінка курей? Їдять, не їдять, бігають? Які ще є ознаки крім падаючої шиї? Бо я такого ніколи не бачив...
 

Сергій

Ветеран форума
Розкажу про продовження з моєю куркою. В суботу приїхав - курка знесла яйце і гуляє. Я вирішив їй все-таки впихнути назад те, що вивалилось. Відразу скажу, що заняття це не з приємних навіть для людини, яка патрала щурів на заняттях з вірусологіїwtfpng. Добре, що гумову рукавичку знайшовnursepng Коротше впихнув, пустив курку на підлогу, в неї одразу все вивалилось назад. Ось і все. Що мав робити? Не зашили ж мені їй зад. Відсадив курку в клітку, там вона й живе. Несеться. Спостерігаю поки за нею...
 

Сергій

Ветеран форума
Та м'яса поки не треба. В морозилках місця нема, зготувати відразу - ще є півкурки готової в холодильнику. Продавати м'ясо з неї теж не буду. Хай поживе поки. Особливих страждань по ній не видно, жвава, нормально їсть, рухлива, несеться. Хай ще трохи поживе, може воно само розсмокчеться...:)
 

Оленка

Активный форумчанин
Зазвичай у ссавців при повторному випадінні піхви або прямої кишки проводиться оперативне втручання, у вигляді підшивання. Хто таке проведе з куркою?
 

Сергій

Ветеран форума
Оленка, Ви не плануєте найближчим часом побувати в Києві?;) Я можу тримати курку, зашиємо їй там все...nursepngnursepng
 

Оленка

Активный форумчанин
Не планую (по-перше). Придумали як виколупувати яйця, які вона продовжує нести? (по-друге). Тримати курку можу і я cigarpng (по-третє)
 
  • Нравится
Реакції: PAVA

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі