• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

допоможу поставити у вас міні ферму курей

городовой 33

Активный форумчанин
Поділюсь своїми міркуваннями.
Завів бройлерів. З розрахунку кожні три тижні партія 50шт (третю партію закупляю 100шт). Хочу перейти на партію кожні два тижні. Зараз почався забій першої партії. Нелегка праця. Без пір'єзнімальної машини не обійтися. Якщо партія 100шт. То кожен день забити треба 7 шт. Але це лише партія 100шт.... Поділіться досвідом, хто як це робить, скільки в день можна забити, щоб не займатися забоєм кожен день. І які приспособи для цього потрібні. Дякую...
В планах партії по 250шт, але 20шт в день забивати не розумію як....
Проста пір'єзнімальна машинка з каналізаційної труби (на ютуб повно) дає дуже гарний результат .Окрім цього для забою потрібне окреме приміщення де стоїть ця сама машинка ,шпар чан ,стіл для дощипування, пара кастрюль з холодною водою для полоскання тушки також тут же стоїть лавка з трьома конусами для забою .Потрошіння тушки та повне видалення залишків колодок та пуху відбувається в іншому приміщені іншими людьми .За робочий день можна і 50шт забити але потрібна ще й гарна морозильна камера (дві) для охолодження і дуже бажана реалізація в день забою в теплу пору року .Б'ємо до 20шт за 4-5годин з прибиранням приміщень але на все потрібні практичні навики досвід приходить невідразу.
 

Новые сообщения

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,389
Дописи
110,027
Користувачі
2,239
Новий користувач
Oxi
Угорі