1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Джерсійський гігант

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем Solnce_vsem, 14 июн 2014.

1. иваныч

иваныч Активный форумчанин

Симпатии:
    168
    Баллы:
    33
    Ще забув відповісти, коли настає час до активного парування курей тоді темпи набору ваги знижуються .
  2. alexandr

alexandr Активный форумчанин

Симпатии:
    179
    Баллы:
    43
    Не по темі курей. Був я у с Боршна чернігівської обл так там чоловік тримає індиків з яйця вирощує за 4 місяці самка11.7 а сам 14.7 через віса жива вага 67 гр ми упили на пробу мясо. Гарний думаю результат.
  3. иваныч

Симпатии:
    168
    Баллы:
    33
    Індики це добре ,а штрауси у наших краях тримають там ще краща вага,але кожному своє що по душі.
  4. Вовчик

Вовчик Активный форумчанин

Симпатии:
    1.037
    Баллы:
    93
  5. иваныч

Симпатии:
    168
    Баллы:
    33
    Досить гарні, а можете щось про вік і вагу написати? Мені щось так здається що півень старший за курей, чи я помиляюсь?
  6. Вовчик

Симпатии:
    1.037
    Баллы:
    93
    Петух 2 года , куры чуть больше года , не взвешивала петуха , у меня он бойцовый , бьётся зараза , а курки 4- 4,200 кг.
    иваныч нравится это.
  7. Вовчик

Симпатии:
    1.037
    Баллы:
    93
    На замену крови ,молодые петухи подрастают .
    иваныч нравится это.
  8. Юлія

Юлія Осваивается на форуме

Симпатии:
    4
    Баллы:
    3
    Добрий день, шановні власники джерсів! Поділіться досвідом - коли ваші кури почали нести яйця? Моїм вже 8-й місяць пішов, півні співають, курки поважні пані, світловий день продовжили, курник теплий, вигул розкішний, раціон ресторанний, яєць немає... що я роблю не так? марани теж не несуться:(
  9. Валентина 77

Валентина 77 Активный форумчанин

Симпатии:
    221
    Баллы:
    43
    Думаю у вашому випадку причина в "ресторанному раціоні":) Джерси дуже схильні до ожиріння і якщо їх перегодовувати, вони жиріють і можуть занестись пізно і невеликим яйцем. Так було у мене з першим стадом Джерсів. Улюблені курчатка, щойно потрапили на подвір'я......чого я їм тільки не давала. Ітого: кури виросли дуже гарні, важкі, статні, реально виставкові екземпляри, але перше яйце отримала рівно у 8 місяців, до 9 ти занеслися всі, але яйця не дуже крупні. Поки я не вгамувала трохи свою любов і почала годувати більш нормовано і "дієтичного", яйця стали більші і частіше стали нестися. Додам, що кормила і кормлю виключно натуралкою.
    Юлія, иваныч и Роман70 нравится это.
  10. Юлія

Юлія Осваивается на форуме

Симпатии:
    4
    Баллы:
    3
    Дякую за відповодь! Малі вони в мене як на джерсів) курка 2,5 кг теж годую натуралкою, але вони дивні кури - люблять гарбузи і їм надають перевагу, двір пташиний великий тому вони спортивні і підтягнуті) в мене закралась підозра, що вони не доїдають.