• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Фермерський інкубатор

serega UA

Moderator
Команда форуму
Покажу виріб.
200 яєць, прєдварітєльний, або просто інкубаційний.
З автодоливом води.
 

Mrrakoris

Осваивается на форуме
І скільки загубите яєць,поки протестуєте???Я краще куплю Бест,чим грати в піжмурки із саморобним.
 

Mihalich61

Ветеран форума
І скільки загубите яєць,поки протестуєте???Я краще куплю Бест,чим грати в піжмурки із саморобним.
Так каждому своё. Купив , не факт , что купивший вундеркинд.
А вот вложивший знания и умение , приобретённое не одним годом, в СВОЁ - приносит удовлетворение себе и нравоучение другим. Как то так понимать нужно.
 

serega UA

Moderator
Команда форуму
І скільки загубите яєць,поки протестуєте???Я краще куплю Бест,чим грати в піжмурки із саморобним.
Відповім.
Яйця не губляться ))
Тестування відбувається яким чином: інкубатор робочий. але коректування показників температури, вологості, складу повітря, ітд ітп , вже готового виробу, відбувається не на пустому "ящику", а саме з яйцями. Не картопля , не пляшки з водою, а саме яйця. Тобто живі майбутні організми, допомагають в тестуванні. Я не перевіряю скільки получиться і чого, йде саме налаштування інкубатора...
Хто з відомих виробників ще так робить???? Впевнений , ніхто...
Я не граю в піжмурки, по декільком причинам: мої інкубатори , на сьогодняшній день на дві "голови" мінімум випереджають всі сьогодняшні українські марки інкубаторів, це раз. Друге, це в мене не бізнес, а хоббі, в мене не є ціллю заробить грошей на них. Я як митець, творю кожен свій виріб. По третє, я практик, вкладаю в свій витвір свої знання, наробки та розрахунки...
І саме тому тестування виробу перед відправкою замовнику, відбувається саме з яйцями, як на повній закладці, так і на половинній....
А бест, я Вам скажу, такий примітивний варіант... Це як з авто, якщо не бачив машини краще Запорожця, то і запорожець гарна машина.
І да, мої вироби зазвичай коштують вдвічи дорожче бестів...
Не подумайте, що вихваляюся, просто констатація фактів...
 

Користувачі в мережі

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі