• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

"Гадская" тема.

strannik9211

Ветеран форума
Один гад уже выскочил и сдох где-то за столом, а за него 40грн. уплачено было...
 

Ishtvan

Активный форумчанин
Десь у 2001 - 2002 роках, якось мені доводилося по вихідним їздити з перепілками та яйцями на ринок в м. Ірпінь, от тоді до речі цікаво було, різні люди підходили, знайомства тому подібне і одного разу підходить до мене худощавий, смаглявий, темноволосий, хлопчина років десь 25 -ти і трохи з ним поспілкувавшись з приводу перепілок, як він переходить на тему (ЗМІЙ) тобто, що він
у Києві тримав у квартирі 5 різновидів кобр, г'юрза і ще якась вже не пам'ятаю назву, всього було
7 різновидів змій і в ході його розмови зі мною виявляється, що сусіди по під'їзду все ж таки (пронюхали) , що там утримуються (гади), тому мешканці попросили господаря негайно, щоб він їх з відти забрав і кудись вивіз за межі Києва, щоб не було ні у кого проблем і він цей хлопчина зі зміями, мусив переїзджати у м. Ворзель, що біля м. Ірпіня а як в подальшому склалася доля тих змій і власне його то це вже мені не відомо... .
 
Останнє редагування:

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі