• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Генетика и селекція різних порід курей

Юрій S

Ветеран форума
Мені колись один знайомий вет. лікар з Гаврилівської птахоферми казав таке, що можна (створити) курку тобто породу яка буде коштувати шаленних грошей, отож завдяки цьому форуму я хочу у Вас всіх не байдужих запитати - таке можливо чи ні ??? Дякуватиму за відповідь... . :cool:
Та ж уже існують породи, які коштують шалених грошей :) Спробуйте купити, наприклад, малайзійську сераму виставково-чемпіонської лінії або в'єтнамську породу га донг тао...
 

Ishtvan

Активный форумчанин
Дякую! Вам Юрій, але вет. лікар мав на увазі як раз саме продуктивні якості курки (нес.) а не декор... .
 

Юрій S

Ветеран форума
Дякую! Вам Юрій, але вет. лікар мав на увазі як раз саме продуктивні якості курки (нес.) а не декор... .
А, несучки. Він, певно, мав на увазі відселекціоновані продуктивні лінії, які науково-дослідне господарство може продавати птахофабриці за великі гроші як материнське стадо.
 

Ishtvan

Активный форумчанин
А, несучки. Він, певно, мав на увазі відселекціоновані продуктивні лінії, які науково-дослідне господарство може продавати птахофабриці за великі гроші як материнське стадо.
Так, саме про це він і мав на увазі, ще й книжку мені подарував (Селекционно - генетическая работа в птицеводстве В. Д. Лукьянова Н.Ф. Косенко В.П. Коваленко В.А. Лукьянов издательство "Урожай" 1979 года) але
для мене ця наукова термінологія надто складна... .
 
Останнє редагування:

Romashka

Ветеран форума
Так, саме про це він і мав на увазі, ще й книжку він мені подарував тоді (Генетика и селекция кур) але
для мене ця наукова термінологія надто складна... .
А що за книжка, можете сфотографувати і показати?.. Ну, зовнішній вигляд - обкладинку...
 

Ishtvan

Активный форумчанин
А з приводу інтуітивної селекції птиці, хотілось би знати у кого які думки чи підходи в плані найпростішої, примітивної і нехай хоч далеко не в ідеалі але селекції для покращення показників птиці у власному подвір'ї ??? :cool:
 

Юрій S

Ветеран форума
А з приводу інтуітивної селекції птиці, хотілось би знати у кого які думки чи підходи в плані найпростішої, примітивної і нехай хоч далеко не в ідеалі але селекції для покращення показників птиці у власному подвір'ї ??? :cool:
Залежно від бажаного напрямку. А народна інтуїтивна селекція здавна велася переважно через півнів, бо молодих курочок майже не вибраковували.
 

Ishtvan

Активный форумчанин
селекція здавна велася переважно через півнів,
Колись одна бабуся казала таке, щоб курі гарно неслися, потрібно шукати півня на якому будуть присутні три кольори і я для себе тоді так зрозумів, що курі (дочки) які потім з'являться у цього півня, відносно не погано нестимуться. .
 
Останнє редагування:

Юрій S

Ветеран форума
Колись одна бабуся казала таке, щоб курі гарно неслися, потрібно шукати півня на якому будуть присутні три кольори і я для себе тоді так зрозумів, що курі (дочки) які потім з'являться у цього півня, відносно не погано нестимуться. .
Ну це дууже сумнівно ))) Чорний, білий і рудий кольори, наприклад, можуть бути і в породи, яка несеться погано.
 

Користувачі в мережі

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі