• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Генетика и селекція різних порід курей

Юрій S

Ветеран форума
Тобто надія є але в селекції майбуть присутній фактор непередбачуваності і хто зна ( ким ) були до не давна його
( дід або баба)???
Ну якщо дід лисий, а баба гола, то він не мав би бути з великим чубом ))) Маєте фото?
 

Сергій

Ветеран форума
Підкажіть будь ласка в мене півень шапчато-бородатий, то в разі зпарювання зї звичайними курми розчеплення в майбутніх курчат на шапчатість і на бородатість можлива чи ні ??? Дякую за будь яку відповідь... .
Не те що можлива, вона обов'язково буде. Чим більше відрізняються між собою батьки, тим ширший спектр ознак буде у дітей.
 

Ishtvan

Активный форумчанин
Ще й з тачкою )) Скільки йому місяців?
Молодий, ще ни несеця :) десь місяців 5 -5 з половиною, а з приводу тачки, так він кожен ранок мене запевняє своїм яскравим співом, мовляв, що як підросте то обов'язково буде допомагати по гос - тву... .:D
 

Ishtvan

Активный форумчанин
Доброго вечора, підкажіть може кому відома назва породи цього красеня)) буду дуже вдячний.IMG_20211027_160235.jpg
 

Вкладення

Юрій S

Ветеран форума
Доброго вечора, підкажіть може кому відома назва породи цього красеня)) буду дуже вдячний.Переглянути вкладення 37313
А ви впевнені, що він належить до якоїсь конкретної породи? Звідки взявся, які батьки, які курки до нього "в комплекті"?
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,293
Новий користувач
bohdan77
Угорі