• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Генетика и селекція різних порід курей

Romashka

Ветеран форума
Доброго вечора, підкажіть може кому відома назва породи цього красеня)) буду дуже вдячний.Переглянути вкладення 37313
Півень виглядає масивний - господарський!:) Він у Вас вивівся, чи придбали його?... можливо яйцем? Тоді той що продавав чи давав мав хоть щось Вам сказати...:rolleyes:
 

Ishtvan

Активный форумчанин
А ви впевнені, що він належить до якоїсь конкретної породи? Звідки взявся, які батьки, які курки до нього "в комплекті"?
Ну майбуть це порода з дебільшого називається РЕДКАП бо в атласі вона точно є а курок було дві
зараз одна, проявились не відомо як ???
 

Юрій S

Ветеран форума
Ну майбуть це порода з дебільшого називається РЕДКАП бо в атласі вона точно є а курок було дві
зараз одна, проявились не відомо як ???
:) Ага, цікаво: де ви взяли редкап (червоношапочну породу)? Вам її давали/продавали як редкап? А що означає "проявились"?
 

Ishtvan

Активный форумчанин
До речі, бачив батька їхнього, так він у половину більший був - такий півняра, красава ... .
 

Ishtvan

Активный форумчанин
Завтра Юро, буду обов'язково шукати ту курку та робитиму фото... .
 

Юрій S

Ветеран форума
Яка там британія, це у знайомої він десь узявся, хай но я в неї більш детальніше розпитаю... .
Думаю, це прості безпородні кури, які трохи нагадують або мають віддалений стосунок до полтавської глинястої.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі