• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Генетика и селекція різних порід курей

Юрій S

Ветеран форума
Ось і 2 - й екземпляр,( як йожик в тумані) але по окрасу і придаткам все ж таки наближений до Р..... а ця курка тут ні до чого і хоча нічого спільного із П/Г я тут не бачу але і не б'ю себе в груди, що це Р..... в ідеалі, та і надпроблемної складності я в цій породі не бачу, просто дійсно над даним матеріалом потрібно декілька рочків попрацювати от і все., бо майже всі українські аматори - птахівники здебільшого звикли наполегливо (шліфувати) стерильно вже створені бренди колег із западу, що завдяки вмінню бачити в дворових недопородах щось цінне і потім (видавати на гора) справжні шедеври ... .
Переглянути вкладення 37333
Хороші сільські півні. Як казала моя бабуся, "з шишкатими гребенями".
 

Ishtvan

Активный форумчанин
Хороші сільські півні. Як казала моя бабуся, "з шишкатими гребенями".
А вже ж ... . Так у сільських бабусь на пострадянщині, та ще й при царю Миколці, найкраща була інтуітивна селекція дворових порід по принципу 3 в одному - яйце + м'ясо + красота... .
 
Останнє редагування:

Юрій S

Ветеран форума
І вивівся у господарстві півень породи редкап...:cool:
До речі (бо ж про генетику/селекцію): от вищепилась у мене з домінантів рання чорна курка, яка занеслася в 5 місяців. Якщо я хочу він неї отримати групку суто чорних скороспілих (!) яєчний курей, якого півня до неї краще взяти - австралорпа, полтавського чорного, мінорця......? А якщо анкону чи легорна-далматинця - якого кольору від них будуть курчата?
 

Romashka

Ветеран форума
До речі (бо ж про генетику/селекцію): от вищепилась у мене з домінантів рання чорна курка, яка занеслася в 5 місяців. Якщо я хочу він неї отримати групку суто чорних скороспілих (!) яєчний курей, якого півня до неї краще взяти - австралорпа, полтавського чорного, мінорця......? А якщо анкону чи легорна-далматинця - якого кольору від них будуть курчата?
Маєте ж вроді Брекеля - чорно-білого півня?... :rolleyes: :)
 

Romashka

Ветеран форума
До речі і несушки і ніби скороспілі, та і потрібний Вам чорний колір в окрасі мають... ;);:;:
 

Ishtvan

Активный форумчанин
До речі (бо ж про генетику/селекцію): от вищепилась у мене з домінантів рання чорна курка, яка занеслася в 5 місяців.
Вибачаюсь, що (без черги) але хутко і по темі: до речі у сосідки брав інк. яйця різнокольорових домінантів, серед яких є чубатий - білий півень і в результаті виводу курчат отримав одну курку Ч/Ч - але вже чубату ... .
 

Юрій S

Ветеран форума
Маєте ж вроді Брекеля - чорно-білого півня?... :rolleyes: :)
Він якийсь відсталий :) Сподіваюся, це не вся порода така, а лише цей екземпляр. Не хворів, але дуже спокійний, всі його клюють. Малий, порівняно навіть з легбарами і кросами домінант-хайсекс... Ну і брекель певно передав би до чорноти ще й сріблястість.
 

Romashka

Ветеран форума
Він якийсь відсталий :) Сподіваюся, це не вся порода така, а лише цей екземпляр. Не хворів, але дуже спокійний, всі його клюють. Малий, порівняно навіть з легбарами і кросами домінант-хайсекс... Ну і брекель певно передав би до чорноти ще й сріблястість.
Ну, відсталий він точно не через то, що він Брекель, а через якісь зовнішні обставини, які у Вас відбувались... :rolleyes: :( Але думаю, що коли підросте і змужніє, то обовязково стане таким як має бути.... хіба що Ви створите йому геть несприятливі умови для розвитку...
 

Юрій S

Ветеран форума
Ну, відсталий він точно не через то, що він Брекель, а через якісь зовнішні обставини, які у Вас відбувались... :rolleyes: :( Але думаю, що коли підросте і змужніє, то обовязково стане таким як має бути.... хіба що Ви створите йому геть несприятливі умови для розвитку...
У тому й справа, що умови для всіх однакові, окремих йому не створювали ))
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі