• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Господарства по реалізації качиних яєць на інкубацію

y_shik

Активный форумчанин
Доброго дня всім. Підкажіть будь-ласка хто де бере інкубаційне яйце качок. Перш за все цікавлять інкубаційні станції та господарства, які тримають батьківські стада і займаються цим серйозно та на постійній основі. Буду вдячний за контакти, думаю вони будуть корисні не тільки мені, а й іншим форумчанам. Дякую.

alexandr

Активный форумчанин
Доброго дня всім. Підкажіть будь-ласка хто де бере інкубаційне яйце качок. Перш за все цікавлять інкубаційні станції та господарства, які тримають батьківські стада і займаються цим серйозно та на постійній основі. Буду вдячний за контакти, думаю вони будуть корисні не тільки мені, а й іншим форумчанам. Дякую.
Більшість станцій працюють з поставщиками з Европи.Хтось з Польщі,хтось з Угорщини.Яйце якісне,ведеться там селекційна робота.Беруть яйця тисячами.Таке розповів чоловік який має свою станцію,від яйця до забойного цеху. Казав що в Україні не має такого рівня.Можливо десь і зробили якісне господарство.

Mihalich61

Ветеран форума
Дякую за інформацію, а Ви там брали? Бо щось на сайті ніякої інформації немає.
Звонив, не продають вони яйце, тільки каченят.
В прошлом году покупал , через знакомого кроликовода с Золотоноши суточных Мулардов и в нагрузку (за деньги) приобрёл 60 яиц Пекинки.
Может ситуация сменилась , но что знал , тем и поделился.

y_shik

Активный форумчанин
Nf
В прошлом году покупал , через знакомого кроликовода с Золотоноши суточных Мулардов и в нагрузку (за деньги) приобрёл 60 яиц Пекинки.
Может ситуация сменилась , но что знал , тем и поделился.
Так, в тому році було, в цьому поки продавать не планують. Я просто для інформації написав. Вдячний Вам за інформацію, краще вже така, чим ніякої :))))))

irena24

Активный форумчанин
Звонив, не продають вони яйце, тільки каченят.
Загалом не продають яйце, але яйце у них привозне з-за кордону і якщо приїхало більше ніж вміщається в інкубатори-то можуть продати лишки. Тому треба дзвонити час від часу і питати. Мені минулого року згідні були продати але лишень самовивозом, такої можливості не було тому не взяла

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,344
Пользователи
2,039
Новый пользователь
kulis
Сверху