• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Господарства по реалізації качиних яєць на інкубацію

y_shik

Активный форумчанин
Доброго дня всім. Підкажіть будь-ласка хто де бере інкубаційне яйце качок. Перш за все цікавлять інкубаційні станції та господарства, які тримають батьківські стада і займаються цим серйозно та на постійній основі. Буду вдячний за контакти, думаю вони будуть корисні не тільки мені, а й іншим форумчанам. Дякую.
 

alexandr

Активный форумчанин
Доброго дня всім. Підкажіть будь-ласка хто де бере інкубаційне яйце качок. Перш за все цікавлять інкубаційні станції та господарства, які тримають батьківські стада і займаються цим серйозно та на постійній основі. Буду вдячний за контакти, думаю вони будуть корисні не тільки мені, а й іншим форумчанам. Дякую.
Більшість станцій працюють з поставщиками з Европи.Хтось з Польщі,хтось з Угорщини.Яйце якісне,ведеться там селекційна робота.Беруть яйця тисячами.Таке розповів чоловік який має свою станцію,від яйця до забойного цеху. Казав що в Україні не має такого рівня.Можливо десь і зробили якісне господарство.
 

Mihalich61

Ветеран форума
Дякую за інформацію, а Ви там брали? Бо щось на сайті ніякої інформації немає.
Звонив, не продають вони яйце, тільки каченят.
В прошлом году покупал , через знакомого кроликовода с Золотоноши суточных Мулардов и в нагрузку (за деньги) приобрёл 60 яиц Пекинки.
Может ситуация сменилась , но что знал , тем и поделился.
 

y_shik

Активный форумчанин
Nf
В прошлом году покупал , через знакомого кроликовода с Золотоноши суточных Мулардов и в нагрузку (за деньги) приобрёл 60 яиц Пекинки.
Может ситуация сменилась , но что знал , тем и поделился.
Так, в тому році було, в цьому поки продавать не планують. Я просто для інформації написав. Вдячний Вам за інформацію, краще вже така, чим ніякої :))))))
 

irena24

Активный форумчанин
Звонив, не продають вони яйце, тільки каченят.
Загалом не продають яйце, але яйце у них привозне з-за кордону і якщо приїхало більше ніж вміщається в інкубатори-то можуть продати лишки. Тому треба дзвонити час від часу і питати. Мені минулого року згідні були продати але лишень самовивозом, такої можливості не було тому не взяла
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,293
Новий користувач
bohdan77
Угорі