• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Грюнлєгер

Сергій

Ветеран форума
Ось що я надибав на просторах інтернету. Виявляється, те, що я зараз роблю, не дурниця якась, а суперкури, які мають назву "Прерійні дзвоники":cool:
111.jpg 112.jpg113.jpg

Юрій S

Ветеран форума
Ось що я надибав на просторах інтернету. Виявляється, те, що я зараз роблю, не дурниця якась, а суперкури, які мають назву "Прерійні дзвоники":cool:
Посмотреть вложение 37705 Посмотреть вложение 37706Посмотреть вложение 37707
Переймають моду американців. На їхніх сайтах ще трапляються Super Blue Egg Layers (крос легорна і легбара), Astra White (білого легорна з австралорпом), чорних автосексних курок з рудими шиями (червний род айленд + смугастий плімут рок) вони називають "чорна зірка", курок типу ломан браун - "золота комета" або Cinnamon Queens ... Та інші поетичні назви :)

Сергій

Ветеран форума
Переймають моду американців. На їхніх сайтах ще трапляються Super Blue Egg Layers (крос легорна і легбара), Astra White (білого легорна з австралорпом), чорних автосексних курок з рудими шиями (червний род айленд + смугастий плімут рок) вони називають "чорна зірка", курок типу ломан браун - "золота комета" або Cinnamon Queens ... Та інші поетичні назви :)
Так це і є переклад з американської :)

Romashka

Ветеран форума
Посмотреть вложение 37705 Посмотреть вложение 37706Посмотреть вложение 37707
Пане Сергію, у Вас весь необхідний матеріал для початку роботи є... Та і весна уже не за горами... :) Так що в добрий путь!... як то кажеться :) А ми пізніше за Вами підтягнемось, якщо дасьте сигнал... :rolleyes::)

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,381
Пользователи
2,143
Новый пользователь
Vaasiliy
Сверху