• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Грюнлєгер

Сергій

Ветеран форума
Я все життя займаюсь чистопородною птицею. А тут - грюнлєгери :) Хоча, вони дуже схожі на амераукан, я їх спеціально так не називаю, щоб любителі амераукан не кидали в мене тапками, якщо десь щось трохи буде відрізнятись. А так - грюнлєгери і все:) Велике поле для творчості. :)По зовнішньому вигляду (формі) вони мені дуже подобаються, що гороховидний гребінь теж. Я роблю курей, які б жили надворі в будь-яку погоду, а такий гребінь не буде відмерзати. Не просто жили б, а неслись в будь-яку погоду, без досвічування. Мені так хочеться, це можливо і я це зроблю. В той час, коли інші люди будуть тратити свої гроші на обігрів і досвічування курника, я буду вибирати яйця від своїх курей без цього всього. По окрасу хочу перейти на сріблястий, щоб досить рано виявляти півнів і їх не вирощувати далі. Бо півня однотонного окрасу (чорний, білий, голубий, сплеш тощо) в ранньому віці не виявити через їх малі гребені і боїшся помилитись. Доводиться годувати зайвих півнів декілька місяців. Автосексних (зозулястих, наприклад) не хочу, не подобаються. Наступний крок покращення цих курей - збільшення розміру яйця. Зараз мої молодки дають яйце вагою приблизно 53 г, хочу більше. Хоча б, 60. Для цього я вже дістав яйця легорну вагою 61-84 г, заклав їх на інкубацію. Трохи піділлю кров легорна, подивлюсь, що буде. Коротше, планів багато. Є й інші, але, я і так вже багато написав.:)
 

Сергій

Ветеран форума
Ну шо, панІ та панОве... Надворі мороз вже який день, часом доходить до - 20, мої грюнлєгери живуть надворі. Несуться... Правда, зараз, мабуть, вже тільки 1 курка, вчора взяв 2 яйця (за 2 дні), обидва розмерзлись :( Спостерігаю далі... Араукани надворі теж несуться, але не всі, десь 4 курки з 7, але, вони живуть в будиночку і не неслись восени. А ці (ця) і восени неслась і зараз. При -20. Мені в це важко повірити самому...
 

Romashka

Ветеран форума
Ну шо, панІ та панОве... Надворі мороз вже який день, часом доходить до - 20, мої грюнлєгери живуть надворі. Несуться... Правда, зараз, мабуть, вже тільки 1 курка, вчора взяв 2 яйця (за 2 дні), обидва розмерзлись :( Спостерігаю далі... Араукани надворі теж несуться, але не всі, десь 4 курки з 7, але, вони живуть в будиночку і не неслись восени. А ці (ця) і восени неслась і зараз. При -20. Мені в це важко повірити самому...
Повірте! Бо мої також неслись ці декілька днів коли було - 20. Мав по 5 -6 яєць щоденно. Уже в іншій темі написав.
 

Сергій

Ветеран форума
Привіт всім, хто читає мій блог :) Продовжую писати про грюнлєгерів. Був у суботу на дачі, курка продовжує нестись. Я побоювався, що після морозу перестане. Але, ні. Зібрав вже від неї знову 2 яйця.
 

Сергій

Ветеран форума
А тим часом, у мене вивелись перші курчата. 23 числа. З 7 яєць, що дійшли до кінця інкубації, я отримав 7 здорових (сподіваюсь) курчат. 2 чорних і 5 смугастих. В такі моменти я починаю думати, що я крутий інкубаторщик (7 із 7). Хоча, інкубую "лівою ногою":) Правда, цього року знову переробляв інкубатор (переставив місцями 2 малих вентилятори).
 

Romashka

Ветеран форума
А тим часом, у мене вивелись перші курчата. 23 числа. З 7 яєць, що дійшли до кінця інкубації, я отримав 7 здорових (сподіваюсь) курчат. 2 чорних і 5 смугастих. В такі моменти я починаю думати, що я крутий інкубаторщик (7 із 7). Хоча, інкубую "лівою ногою":) Правда, цього року знову переробляв інкубатор (переставив місцями 2 малих вентилятори).
Вітаю з поповненням! :) 7 яєць дійшли до кінця інкубації... а скільки не дійшли?... :rolleyes:
 

Сергій

Ветеран форума
Вітаю з поповненням! :) 7 яєць дійшли до кінця інкубації... а скільки не дійшли?... :rolleyes:
Дякую :) Там щось було 16 чи 17 яєць, оплод 10, 3 з них завмерли десь в середині інкубації, до фінішу дійшли 7, вивелись 7.
 

Mihalich61

Ветеран форума
я починаю думати, що я крутий інкубаторщик (7 із 7).
Проздравляю !!!
Cheers to Beer                                                                                                                                                                                 More


Правда, цього року знову переробляв інкубатор (переставив місцями 2 малих вентилятори).

В мене приблизно така "аказія" постійно ............
 
Останнє редагування:

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,293
Новий користувач
bohdan77
Угорі