• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Грюнлєгер

PiratJo

Осваивается на форуме
Я все життя займаюсь чистопородною птицею. А тут - грюнлєгери :) Хоча, вони дуже схожі на амераукан, я їх спеціально так не називаю, щоб любителі амераукан не кидали в мене тапками, якщо десь щось трохи буде відрізнятись. А так - грюнлєгери і все:) Велике поле для творчості. :)По зовнішньому вигляду (формі) вони мені дуже подобаються, що гороховидний гребінь теж. Я роблю курей, які б жили надворі в будь-яку погоду, а такий гребінь не буде відмерзати. Не просто жили б, а неслись в будь-яку погоду, без досвічування. Мені так хочеться, це можливо і я це зроблю. В той час, коли інші люди будуть тратити свої гроші на обігрів і досвічування курника, я буду вибирати яйця від своїх курей без цього всього. По окрасу хочу перейти на сріблястий, щоб досить рано виявляти півнів і їх не вирощувати далі. Бо півня однотонного окрасу (чорний, білий, голубий, сплеш тощо) в ранньому віці не виявити через їх малі гребені і боїшся помилитись. Доводиться годувати зайвих півнів декілька місяців. Автосексних (зозулястих, наприклад) не хочу, не подобаються. Наступний крок покращення цих курей - збільшення розміру яйця. Зараз мої молодки дають яйце вагою приблизно 53 г, хочу більше. Хоча б, 60. Для цього я вже дістав яйця легорну вагою 61-84 г, заклав їх на інкубацію. Трохи піділлю кров легорна, подивлюсь, що буде. Коротше, планів багато. Є й інші, але, я і так вже багато написав.:)
минулого року я зробив те, про що ви пишете, тепер є три білі бородаті курки з кількома чорними плямами, дві мають горохоподібний гребінь, одна трохи менший за легорнівський. Яйця несуть більші і блідіші за амерауканські
 

Сергій

Ветеран форума
минулого року я зробив те, про що ви пишете, тепер є три білі бородаті курки з кількома чорними плямами, дві мають горохоподібний гребінь, одна трохи менший за легорнівський. Яйця несуть більші і блідіші за амерауканські
О! Бачите! Я тільки задумав, а Ви вже зробили :)
 

Сергій

Ветеран форума
А може тоді простіше розвести яструбів та і заставити нестися!... :rolleyes: :) та ще і дичину будуть приносити... ото буде, і яйця і мясо і яструби цілі!;)
Розвести можна, а ось заставити інтенсивно нестись, думаю, буде проблемно:rolleyes:
 

Юрій S

Ветеран форума
Розвести можна, а ось заставити інтенсивно нестись, думаю, буде проблемно:rolleyes:
Є ж готова холодостійка птиця, без гребеня, яка (деякі породи) несеться не гірше курки. Качка називається :)
 

Сергій

Ветеран форума
Ну шо, панІ та панОве... Занеслись мої молоді грюнлєгери. В 4 місяці і 20 днів. Правда, 2 курки всього, але й те добре. Це - абсолютний рекорд по ранньоспілості для великих курей в моєму господарстві. В минулому році перше яйце було в 5 місяців 6 днів. Яйця досить дрібні, одна несе 30 г яйце, інша (навскидку) грам 40. Перше яйце я заклав в суботу до інкубатора, побачу, що з нього вийде. За цей тиждень теж зберу і закладу :)
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,170
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі