• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Грюнлєгер

Сергій

Ветеран форума
За проханням трудящих створю нову тему про грюнлєгерів. "Грюнлєгер" перекладається з німецької як "курка, що несе зелені яйця". Отже, основна їх особливість - це здатність нести яйця зеленого (блакитного) кольору. Такі породи курей як араукана, амераукана, легбар та інші теж є грюнлєгерами, але їх так ніхто не називає, бо на ці породи є свій стандарт і назва. Грюнлєгери ж - група курей без якихось певних особливостей, які несуть блакитні чи зелені яйця.
 

Сергій

Ветеран форума
Тепер напишу про тих грюнлєгерів, що в мене. Мені минулого року пощасливилось отримати яйця грюнлєгерів. Хотілось завести їх для мами, здивувати її голубими яйцями, бо араукану вона не хоче, не любить курей без хвоста. Вийшло в мене 5 курчат, 2 півники і 3 курочки. Росли вони разом з австралорпами, 3 тижні на кк, далі все на домашніх харчах. По розміру вони майже в 2 рази менші австралорпів - на вигляд зараз півень 1,5-1,7 кг, курки менші. Мама їх спочатку не любила, вона любить великих курей, а це, каже, "блохи":cool: Але... Першою занеслась якраз ця "блоха" - у 5 місяців і тиждень. Ще 2 занеслось у 5,5 місяці. І стали нестись ледве не кожен день. Побачим, як далі буде... Коротше, мама їх полюбила:) Дарма, що малі:) Вони дуже шустрі, невибагливі, скороспілі. Є на них і м'ясо. Тепер по зовнішності... Колір мені зараз не особливо подобається... Я довго виясняв, що це за колір і виявилось, що це - сплеш на білій і на жовтій основі. Але, півень не сплеш і може ще щось вийде цікаве і по кольору.
 

GRIZ

Активный форумчанин
Тепер напишу про тих грюнлєгерів, що в мене. Мені минулого року пощасливилось отримати яйця грюнлєгерів. Хотілось завести їх для мами, здивувати її голубими яйцями, бо араукану вона не хоче, не любить курей без хвоста. Вийшло в мене 5 курчат, 2 півники і 3 курочки. Росли вони разом з австралорпами, 3 тижні на кк, далі все на домашніх харчах. По розміру вони майже в 2 рази менші австралорпів - на вигляд зараз півень 1,5-1,7 кг, курки менші. Мама їх спочатку не любила, вона любить великих курей, а це, каже, "блохи":cool: Але... Першою занеслась якраз ця "блоха" - у 5 місяців і тиждень. Ще 2 занеслось у 5,5 місяці. І стали нестись ледве не кожен день. Побачим, як далі буде... Коротше, мама їх полюбила:) Дарма, що малі:) Вони дуже шустрі, невибагливі, скороспілі. Є на них і м'ясо. Тепер по зовнішності... Колір мені зараз не особливо подобається... Я довго виясняв, що це за колір і виявилось, що це - сплеш на білій і на жовтій основі. Але, півень не сплеш і може ще щось вийде цікаве і по кольору.
Сергій, а як отримали грюнлегерів, використовували араукану, чи як?
 

Сергій

Ветеран форума
Сергій, а як отримали грюнлегерів, використовували араукану, чи як?
Ні, я її не отримував. Я вже взяв готові яйця. Це яйця від курей нашого форумчанина Петр77, в нього півень амераукана, кури - грюнлєгер. На основі араукани теж можна їх зробити, але вони такі страшненькі виходять в першому поколінні, в мене є 2 півника, потім покажу.
 

GRIZ

Активный форумчанин
А перше покоління арауканогрюнлегерів безхвосте?
 

Сергій

Ветеран форума
А перше покоління арауканогрюнлегерів безхвосте?
Ні. IMG_6405.jpg
IMG_6407.jpg
Там такі страшні рідкі хвостиwtfpng Це треба було б віднести в тему "Наші експерименти". Але це не мої експерименти, це випадково вийшло. У клітці з бентамками тимчасово жив молодий півень араукан. Йому було місяців 4 і півник шабо його ганяв, тож я думав, небезпеки нема. Виявляється, була:) Це виявилось, коли вивелись курчата бентамки. Всі були чорні чи білі, а 2 штуки - коричневі смугасті. Бентамки в мене теж є горіхового кольору, думаю, горіхові будуть. Стали підростати - типові араукани. Вирішив залишити поки, та й м'ясисті вони були. В мене виникла думка спарувати їх ще раз з бентамками, щоб передати бунтамкам голубе яйце. Але передумав. Зроблю те саме через маминих грюнлєгерів, пущу до них півників бентамок. А ці живуть ще в мене, чекають слушної нагоди. Зараз підросли ще, обросли гарно, гребені виросли точно як у півня Іри (Фламінго), про який ми довго дискутували, чи не гетерозигота це. У моїх півнів - гетерозигота точно, бо у півня був гороховидний, а у курок - листовидний. Короче, живуть поки, страхополохи... Нікому не треба?:);)
 

yabelka35

Ветеран форума
да Серега, страшноватенькие петьки кАнешно:Dyawn:rolleyes: мож еще вылюдниють , они же молодые наверное еще, мож повзрослеют и похорошеютo_O;:;::p;)
 

Новые сообщения

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі