1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Гуси породы Крупная серая

Тема в разделе "Гуси", создана пользователем Григорий, 4 июн 2014.

1. таис

таис Активный форумчанин

Симпатии:
    79
    Баллы:
    28
    Огромное спасибо!
  2. таис

таис Активный форумчанин

Симпатии:
    79
    Баллы:
    28
    Ще раз дякую! Якщо дуже хочеться, то можна і в 5 місяців побачити:oops:;).В мене гусак!!!
  3. Тина

Тина Активный форумчанин

Симпатии:
    85
    Баллы:
    28
    Я давно тримаю гусей велика сіра. Колись купували в Миргороді на інкубаторі. Тому їх ще називають "миргородські" А на базарі можна багато почути про всякі породи, кому як вигідно. Визначити де гусак, а де гуска, дійсно можна по клоаці, а ще помішку внизу брюшка. У гуски буде два, а в гусака один. Але всерівно треба перепровірити по клоаці.
    Vanya нравится это.
  4. таис

таис Активный форумчанин

Симпатии:
    79
    Баллы:
    28
    Так, справді їх ще миргородськими називають, тепер я вже знаю. А те що в мене в більшості, то у нас називається гергатнем. А мій ВС вже топче гусок, тож перевіряти планую вже оплод;). Ці гуси справді добрі, хочу собі таку сімейку:rolleyes:от тільки кричать занадто дзвінко.
  5. Chiquito

Chiquito Осваивается на форуме

Симпатии:
    0
    Баллы:
    1
    В мене якісь гопнікі, качкам життя не дають, і дуже ворожі до інших гусей,при спробі підселити 3 лагардів 17 сірих іх ледь не вбили.Вік гусей однаковий,лише 4 тижні. Це для ВС норма?
  6. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.178
    Баллы:
    113
    ні не норма. просто новенькі. розділіть їх сіткою щоб бачились...познайомились через сітку кілька днів. а тоді вже і разом можете держати.
    Vanya нравится это.
  7. ineesa

ineesa Форумчанин

Симпатии:
    24
    Баллы:
    8
    може в когось будуть яйця на весну великих сірих гусей, і яка ціна... якщо можна..
  8. Домашня міні ферма

Домашня міні ферма Активный форумчанин

Симпатии:
    530
    Баллы:
    93
    Знаю в кого є гарне стадо гусей Великої сірої, на сторінці у Дмитра вказані номера телефонів і є альбом з фотографіями гусей, там фото більше ніж в оголошенні. Сподіваюсь ви маєте можливість переглядати сторінки вк. https://vk.com/club90215417?w=wall-90215417_9034/all
    Vanya нравится это.
  9. Николай Калиниченко

Николай Калиниченко Активный форумчанин

Симпатии:
    131
    Баллы:
    33
    Может у кого-то в Луганской области есть плeменные большие серые? Хочу поменяться гусаками
    Последнее редактирование: 13 фев 2018
  10. Максим2012

Максим2012 Активный форумчанин

Симпатии:
    116
    Баллы:
    43

В Борках сейчас продают лишних на племя. Если в марте будете ехать в Харьков на выставку, то можно было бы заехать.