1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

гуси Тульскі

Тема в разделе "Гуси", создана пользователем шурик1, 1 июн 2014.

1. sarmat

sarmat Форумчанин

Симпатии:
    55
    Баллы:
    18
    Насколько я знаю, для получения качественного инкуб яйца (любого) нужно полноценное питание, а как его получить на таком „рационе”....
  2. DNK

DNK Ветеран форума

Симпатии:
    3.515
    Баллы:
    113
  3. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.552
    Баллы:
    113
    :Dгигг..та то вона не гладитись хоче - то вона Вас сприймає як особину свого виду(як гусака) і хоче щоб Ви її спарували .Сіла, плечі в характерну позу склала...:D
    Сергій нравится это.
  4. DNK

DNK Ветеран форума

Симпатии:
    3.515
    Баллы:
    113
    Олег, а ти збочинець ще той. trollpng
    Так гуски наразі в охоті, бо занеслися, але ж і у тебе кицька в позу стає, коли в охоті, але це не значить що вона саме тебе хоче.
    Собаки теж хазяїв членами своєї зграї вважають.
    Сьогодні спостерігав, як гуска заграє до гусака і зваблює його. Підійшла, за шию покусює, вигинається біля нього, ну і він, як нормальний мужик не відмовив їй. :D
  5. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.552
    Баллы:
    113
    Чого ж збоченець..таке буває. Особливо у водоплавних. Читав, що деякі гусенята дикої сірої гуски виведені і вирощені людиною(коли людина заміняє їм матір) потім коли виросли не ішли в паровку з представниками свого виду, бо не сприймали їх такими.Є навіть якесь розумне наукове слово яким це називається)
    Вирощували таких гусенят для зйомок французького документального фільму "Птахи" про міграцію пернатих.Такі гусенята коли виросли постійно ходили за людиною яка їх виростила, і коли оператор злітав на мотодельтаплані - вони летіли за ним.
  6. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.552
    Баллы:
    113
    Ось цей фільм. Цікаво буде подивитись..особливо цікавий фыльм про фільм - як таких гусенят(та і інших птахів) вирощували і тренували для зйомок цього фільму.
    Петр77, Luidora и Nina Nina нравится это.
  7. DNK

DNK Ветеран форума

Симпатии:
    3.515
    Баллы:
    113
    Це слово - Імпринтинг.
    Якщо вони ростуть у групі, а не поодинці, то проблем з статевою орієнтацією немає. Найбільші збочинці (і власники найбільшого "хазяйства"trollpng)- мускусні качури.
  8. iMaksym

iMaksym Активный форумчанин

Симпатии:
    234
    Баллы:
    33
    Здравствуйте,вы будете продавать молодняк тульских горбоносых всех окрасов и комогоров? Держу тульских прямоносых,хочу для коллекции всех собрать. А я вас вижу неплохие племянные экземпляры.
  9. DNK

DNK Ветеран форума

Симпатии:
    3.515
    Баллы:
    113
    Треба спочатку мати що продавати. Ще не розвів, тому нічого не біцяю.
    PCPofC нравится это.
  10. iMaksym

iMaksym Активный форумчанин

Симпатии:
    234
    Баллы:
    33
    Ну если что свяжемся,возможно поможете найти еще других заводчиков. Ибо по белых тульским я вообще заводчиков не знаю.