• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

гуси Холмогорські

Oleks

Осваивается на форуме
Підкажіть як правильно кормити щоб не зажіріли,бо я наскільки поняв що потом буде поганий оплод?
 

alexandr

Активный форумчанин
Підкажіть як правильно кормити щоб не зажіріли,бо я наскільки поняв що потом буде поганий оплод?
Питання не тільки в оплоді,а і вакінаціі.Почитайте тут.
.
Це комплексна дія.Про утримання треба кормити маточне поголівья: буряк і овес.Тримати 1 гусак і 2-3 гуски.Не бажано щоб хлопці бились один з одним*бо буде їм не до гусок*. Маточне поголівья треба проколоти від сальмонеліозу,а краще вакціна 3 в одній.
 

alexandr

Активный форумчанин
Холмогори тому і в ціні, бо несуть 10-15 яєць, не завжди оплод. Поки піднімеш частину втратиш. Тільки вакцинація маточного поголів»я і молодняка дає результати у розведенні даної породи.
 

Oleks

Осваивается на форуме
Питання не тільки в оплоді,а і вакінаціі.Почитайте тут.
.
Це комплексна дія.Про утримання треба кормити маточне поголівья: буряк і овес.Тримати 1 гусак і 2-3 гуски.Не бажано щоб хлопці бились один з одним*бо буде їм не до гусок*. Маточне поголівья треба проколоти від сальмонеліозу,а краще вакціна 3 в одній.
Це я поняв як називаєця вакцина комплексна
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі