• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Індійська Бійцева

Сергій

Ветеран форума
Наскільки мені раніше пояснював Дмитро, то "корніш від Хаббарда є батьківською фомою кольорового бройлера середнього темпу росту - Мастер Гріса, то він несе в собі і гени інших кольорів. У Хаббарда є корніші різних кольорів."
Та то вже, мабуть, не корніші. То промислові кроси м'ясної направленості. Це все одно, якби в тему "Леггорн" почати ставити різні яйценоскі кроси, що були виведені на основі леггорну (а вони всі виведені на основі леггорну). Для кросів є окрема тема.
 

Микола

Активный форумчанин
Це не крос, як я зрозумів, оскільки розщеплення по вазі потомства немає. Але якщо модератор вважає за необхідне,то можна мої повідомлення в цій темі видалити.
 

Сергій

Ветеран форума
Є поняття "порода", на яку є стандарт. Якщо птиця не відповідає цьому стандарту, то це або не ця порода, або взагалі не порода, або ця, але з якимись недоліками. Щоб ще глибше це трактувати, треба ознайомитись із стандартом породи, а я його не читав. Але, наскільки я розумію, в промисловому птахівництві зараз майже не використовують чистих порід, а кроси, бо вони продуктивніші (в умовах птахофабрик). Тому "навскидку" це -кроси, але, може, хтось щось більш точно підкаже...
 

DNK

Ветеран форума
Є поняття "порода", на яку є стандарт. Якщо птиця не відповідає цьому стандарту, то це або не ця порода, або взагалі не порода, або ця, але з якимись недоліками. Щоб ще глибше це трактувати, треба ознайомитись із стандартом породи, а я його не читав. Але, наскільки я розумію, в промисловому птахівництві зараз майже не використовують чистих порід, а кроси, бо вони продуктивніші (в умовах птахофабрик). Тому "навскидку" це -кроси, але, може, хтось щось більш точно підкаже...
Так то воно так, але тим не менш промислові лінії теж вважаються Корнішем, Леггорном, Род Айлендом, хоч і відійшли від стандарту. Але генетично вони, хоч і домішками - Корніші. І ця назва офіційно використовується промисловими виробниками м'яса. І кількість їх така, що легко могли б отримати статус окремої породи, просто магнатам птахівництва це нафіг не треба. У них інша ціль.
Але, оскільки промислові лінії часто далеко відходять від стандарту, краще створювати окремі теми - "Індійська бійцева" і "Корніш промисловий", що не плутати початківців.
Пром корніш.jpg
 

Elena 123

Активный форумчанин
Какой возраст у них? И как в содержании? А так очень красивые
 

Вовчик

Активный форумчанин
Возраст 7-8 месяцев , в содержании пока ни каких проблем не вижу.
 

Elena 123

Активный форумчанин
Добрый день! Подскажите пожалуйста, как по мясу и яйцу этот корниш? Как зимуют ?
 

Вовчик

Активный форумчанин
Мясо ещё не пробовала , купила их подростками , по весу самый крупный петух 4,5 кг , курочка 3 кг , только занеслись , несутся этапами , нанесли 18 -16 яиц и садятся , несутся почти каждый день , но я им не даю этого делать , перебесятся и опять несутся . Зимуют пока нормально , в курятнике минимум +8-10 градусов .
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі