• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Індики.

Фламинго

Ветеран форума
Индюшат не держу, но при поносах у кур непонятной этиологии и угнетении, даю левомицетин 1/8, 1/16 таблетки ( в зависимости от величины курицы), 2 раза в день, 5- 7-мь дней. В 90 % помогает.

• Нравится
Реакции: roo

Андрій Б.

Осваивается на форуме
Дякую за відповідь. Індичата на сьогоднішній день почувають себе добре, і хворе індича також. Лікував Мільки Метронідозолом, спочатку ін*єкційним, потім таблетки (виробник Базальт),

Олександр79

Осваивается на форуме
Доброго дня шановні форумчани. Хотів поцікавитись Вашою думкою на рахунок раціону харчування індиків.
У цьому році взагалі повне фіаско, мої БІГ 6 у п'ять місяців важать 7-8кг. самці, про дівчаток мовчу...
Ось схема за якою я їх годував. Ніби і не погана, та що не так, не знаю.

Ganna Pyka

Осваивается на форуме
Доброго дня, шановні індиководи, за яку ціну ви би продавали таку індичку? 6 місяців, розумію різні області... 600грн це адекватна ціна? Київщина

Роман70

Активный форумчанин
Річ коштує стільки - скільки за неї готові заплатити.
Я позаминулу весну продав 3 самців річних по 1000 грн. Самці були бронза, вага 11 кг., брали на плем'я. Продавати не збирався, просто людям було потрібно і вони мене знайшли. В якості основного заробітку домашнє птахівництво не вигідно, інша справа якщо Ви тримаєте для своїх потреб а надлишки можете продати чи не продати, за бажанням.

Romashka

Ветеран форума
Доброго дня, шановні індиководи, за яку ціну ви би продавали таку індичку? 6 місяців, розумію різні області... 600грн це адекватна ціна? Київщина
Я думаю що адекватна. А чому ні??? :rolleyes: А от з іншим я трохи не згідний ... це за вагу і фото на вазі:)Ну, люди, напевно не зобовязані носити ваги своєї птиці в голові і постійно її переважувати... щоб відразу автоматом відповідати... я, для прикладу, цього не роблю. Важу рідко, коли мені це потрібно. Інша справа, коли мене хтось попросить зважити, то звичайно при потребі знайду час і зважу... але напевно птиця не буде стояти рівненько на вазі і посміхатись щоб я її з вагою і з екраном ваги пофоткав ( як то позували усі брами в Олега...:)), а зіскочить з ваги та і піде собі... але без проблем можна зважити в мішку, що я рідко практикую...:) Але у Вашому випадку з тим чоловіком і індиком на 17 кг, як на мене, то відчувається, що це щось не те.... Потрібно завжди бути обережним, бо професійних аферистів розвелось дуже багато...:)

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,344
Пользователи
2,041
Новый пользователь
Елена Маханчук
Сверху