• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Індики.

Romashka

Ветеран форума
Звичайно дешево. Тому й кажу - річ коштує стільки - скільки за неї готові платити.
Можливо готові і більше... це також багато в чому залежить як продавець себе поведе.... Спочатку у нас, як правило, більшість українців пробують річ здешивити і переконати продавця.., щоб купити якомога дешевше... А потім діло за малим:)

Romashka

Ветеран форума
Так, багато хто може сказати, що це ще й дорого, бо ж коза 1000 грн коштує, а важить 50 кг )))
Звичайно, так і скажуть!!! (що дорого) і наведуть вам сотню аргументів і якщо Ви їм не дасьте контр аргументів то рахуйте що вони облапошать людину, та ще й підведуть усе так, що Вам ще і повезло!!!:););:;: А коза 50 кіля за 1000 то напевно трохи смішно...нехай відкинемо голову, шкіру і бебехи і нехай грубо лишиться 30 кіля... - 33 за кілограм...., ну навіть 25 кіля - 40 грн / кг.... Як Вам такі ціни?:rolleyes::)

Юрій S

Активный форумчанин
Звичайно, так і скажуть!!! (що дорого) і наведуть вам сотню аргументів і якщо Ви їм не дасьте контр аргументів то рахуйте що вони облапошать людину, та ще й підведуть усе так, що Вам ще і повезло!!!:););:;: А коза 50 кіля за 1000 то напевно трохи смішно...нехай відкинемо голову, шкіру і бебехи і нехай грубо лишиться 30 кіля... - 33 за кілограм...., ну навіть 25 кіля - 40 грн / кг.... Як Вам такі ціни?:rolleyes::)
Отак я тижні два тому на прохання маминої тітки давав оголошення про продаж двох кіз. Ніби не маленькі, після другого і після першого козеняти, дояться. А продались по тисячі за штуку.

Ganna Pyka

Осваивается на форуме
Дякую за відповідь, я важусь сама)), потім з індиком на руках.
Розумієте, коли їдеш за 100км купувати, невже важко надати повну інформацію.

Romashka

Ветеран форума
Є кози в продажі і по 700 грн. Але є кози і по 1500$
Так, породність і інше це все є супер і я з цим згідний.... але, я уже усе звів банально просто до мяса... і беру уже по максимуму відходів... коза за 700- то мясо 23-28 грн за кіло.... Виходить якась суперові ціна!... o_O :rolleyes:

Юрій S

Активный форумчанин
Так, породність і інше це все є супер і я з цим згідний.... але, я уже усе звів банально просто до мяса... і беру уже по максимуму відходів... коза за 700- то мясо 23-28 грн за кіло.... Виходить якась суперові ціна!... o_O :rolleyes:
Просто людина хоче швидко збути і продає з дому, самовивіз... А в селах такого добра повно.

Юрій S

Активный форумчанин
индик б'ється, його відучити може тільки сокира, чи купити йому окуляри?
Щоб краще бачив, куди бити :)
Дехто радить брати його за голову (чи за шкіру на голові) і притискати на кілька хвилин до землі, як це роблять індики-переможці з переможеними. Хто зна, раптом він після кількох таких процедур визнає хазяїна лідером стада )))

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,353
Пользователи
2,056
Новый пользователь
Nemopoz
Сверху