• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Індики.

roo

Активный форумчанин
Дуже гарні. Індички також гарненькі, молоденькі, пір'я виблискує, переливається. Хороша господиня. Успіхів у розведенні.
Бурбонських (червоних ) будете під час яйцекладки разом тримати, чи окремо від білих і чорних?
Дякую) Ми дуже над цими індичатами танцювали весну-літо, бо начиталися про їхню примхливість в дитинстві... Але вийшло обійтися без антибіотиків навіть. Теоретично є можливість тримати червоних окремо, але ще не планували.
 

helen52

Форумчанин
Якщо будете тримати червоного індика і червоні індички окремо, то індиченята будуть також червоні.
У нас, 4 роки назад, зимували білі індички і світлі рябенькі з одним червоним індиком, а з другим червоним індиком зимувала червона індичка. Від білих і світлих індичок виросли темні чорно-коричневі індиченята , а від червоної - червоні. Можливо червоний з чорними дасть темно червоний колір, не знаю, не пробувала ( ми всі чорно- коричневі прибрали) . Але було б цікаво. В мене є така мрія - придбати в " Мулард Україна " ( м. Ковель Волинської області ) канадського чорного індика, або червоного ( вони продають тільки самців) і спробувати спарувати із червоною індичкою. Хочу темно червоний колір.
 

serega UA

Moderator
Команда форуму
Якщо будете тримати червоного індика і червоні індички окремо, то індиченята будуть також червоні.
У нас, 4 роки назад, зимували білі індички і світлі рябенькі з одним червоним індиком, а з другим червоним індиком зимувала червона індичка. Від білих і світлих індичок виросли темні чорно-коричневі індиченята , а від червоної - червоні. Можливо червоний з чорними дасть темно червоний колір, не знаю, не пробувала ( ми всі чорно- коричневі прибрали) . Але було б цікаво. В мене є така мрія - придбати в " Мулард Україна " ( м. Ковель Волинської області ) канадського чорного індика, або червоного ( вони продають тільки самців) і спробувати спарувати із червоною індичкою. Хочу темно червоний колір.
Отримаєте всих чорних .
 

vlash

Активный форумчанин
А какие там цены в этом мулард украина? Кто то знает? На сайте не видно....
 

Elena 123

Активный форумчанин
А у нас уже вылупились в этом году индюшата, то капец, индюшка в морозы села, подложили и яйца с холода, думала позже посадить под что-то другое, а она...... с 20 штук 18 шт, капец. Осенью одна спряталась, теперь эта.....они нас сожрут ))))
 

helen52

Форумчанин
ЗАХІДНА УКРАЇНА — ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС:
ТОВ “МУЛАРД УКРАЇНА”
Україна, 45005 Волинська область, Ковельський район, с. Бахів, вул. Залізнична, 1Г
Директор: Антонюк Ірина Михайлівна
Тел.: 050 158 69 28
067 158 69 28
073 158 69 28
096 158 69 28
E-mail: info@mulard-ukraine.com.ua

РІВНЕНСКА, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ТА ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТІ:
ТОВ “ВЕРХІВСЬКЕ”
Україна, 35336 Рівненська область, Рівненський район, с. Верхівськ, вул. Шевченка, 61
Директор: Пилипчук Олексій Олександрович
Тел.: 067 779 63 76
099 036 40 80
E-mail: info@mulard-ukraine.com.ua

СХІДНА УКРАЇНА:
Селянське (Фермерське) Господарство “ТОПАЗ”
Україна, 42238 Сумська область, Лебединський район, с. Будилка, вул. Космонавтів, 11
Директор: Маслак Павло Борисович
Тел.: 095 475 95 71
096 617 85 61
E-mail: info@mulard-ukraine.com.ua
По питаннях з рекламації, будь ласка, звертайтеся за телефоном: +38 067 361 53 69.
 

helen52

Форумчанин
Дзвонила сьогодні (15.01.20) офіційному представнику " Мулард Україна" у с. Верхівськ Рівненської обл. Відповіли приблизно так : " В кінці березня будуть тільки курчата Мастер Грей (Венгрія), каченята Муларди. Більше нічого не буде з того всього, що є на сайті. На яйця птиці (кури, качки, гуси, індики) не розраховуйте. Ціна також буде в березні". Ще написала на ел. пошту - не знаю коли буде відповідь. А на сайті такі хороші картинки ........
Отже на чорного канадського бройлерного та червоного французького бройлерного індика (для експерименту) також уже не розраховую. Дякую Seroga UA за підказку, що від чорного індика і червоної індички будуть чорні індиченята. Я в генетичних законах - "баранчик". А вчитись і витратити пів року на експеримент - трохи довго.
Мабуть потрібно відсаджувати найбільш червоних індиків і індичок окремо і відбирати найкраще племінне потомство кожен рік від самих червоних.
 
Останнє редагування:

Віктор Боровець

Активный форумчанин
Проблема, у індички одна половина біля дзьоба і ока опухла. Друга в нормі. Їсть. Бігає. Може хто клюнув?
 

Toshi

Активный форумчанин
Проблема, у індички одна половина біля дзьоба і ока опухла. Друга в нормі. Їсть. Бігає. Може хто клюнув?
В прошлом году у индюка опухла одна сторона, потом заплыл глаз, потом другой. Стал плохо есть, кормили насильно... Пока начали действовать антибиотики и стала спадать опухоль, он очень ослаб, упал на ноги. Результат: зарезали , скормили собакам. Больше с индюками так не экспериментирую. Лучше вовремя зарезать, чем скормить собакам 10 кг мяса.
 

helen52

Форумчанин
Проблема, у індички одна половина біля дзьоба і ока опухла. Друга в нормі. Їсть. Бігає. Може хто клюнув?
В прошлом году у индюка опухла одна сторона, потом заплыл глаз, потом другой. Стал плохо есть, кормили насильно... Пока начали действовать антибиотики и стала спадать опухоль, он очень ослаб, упал на ноги. Результат: зарезали , скормили собакам. Больше с индюками так не экспериментирую. Лучше вовремя зарезать, чем скормить собакам 10 кг мяса.
У мене також була така історія один раз з індичкою. Спочатку тільки трохи була припухла одна сторона. Лікували антибіотиками, промивали око. Індичці на деякий час стало краще, потім стало ще гірше.
Можливо і виліковується така хвороба в клінічних умовах, але в домашніх умовах мабуть ні, краще зарубати. Навіщо мучити птицю.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі