• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Інкубація гусячих яєць.

Лилия1982

Активный форумчанин
У мене зараз в інкубаторі курячі яєчка, але так як багато вже викинула :(, то поклала 6 штучок гусячих. Хотіла побачити оплод у нових гусей. Так от у гусячих яєць через днів чотири на жовтку видно таку пляму, яка перетворюється на такий павучок з судинами. Гусячі яйця білі, тому дуже добре видно (чесно кажучи у мене є такі курячі темні, що там нічого не видно). Дивлюся простим фонариком у темноті. Сьогодні 8 день інкубації і я вже одне викинула - кров'яне кольцо. Решта 5 нормально розвиваються ;)
А ничего, что у куриных и гусиных разный режим? Я впервые инкубировала. Заложила куриные яйца и пять гусиных для эксперимента. Оплод не смотрела. Куриные яйца уже вылупились на той неделе, а гусиные яйца молчат(( сегодня срок им. Видимо или пустые, или я всё делала неправильно. Инкубатор Квочка без наворотов. Просто лампочки и аналоговый терморегулятор
 

Anna

Осваивается на форуме
У мене тоже Квочка простий. Так, трохи режими різні для курячих і гусячих. але я вже так робила минулого року. Трохи гаряче було курчатам і пару перегрілось. Але у мене зараз вільнувато в інкубі, то не думаю. Мені взагалі здається, що трохи холоднувато яйцям. Ну, в неділю мають бути курчата, то побачу. І ще багато людей кажуть, що в цих інкубаторах дужеееее тяжко вивести гусей. Що повністю самі не вилазять ( у мене так і є). А вашим сьогодні 30 днів ? Мусите якось просвітити в темноті чи є там якийсь рух. може їм сухо.
 

Лилия1982

Активный форумчанин
У мене тоже Квочка простий. Так, трохи режими різні для курячих і гусячих. але я вже так робила минулого року. Трохи гаряче було курчатам і пару перегрілось. Але у мене зараз вільнувато в інкубі, то не думаю. Мені взагалі здається, що трохи холоднувато яйцям. Ну, в неділю мають бути курчата, то побачу. І ще багато людей кажуть, що в цих інкубаторах дужеееее тяжко вивести гусей. Що повністю самі не вилазять ( у мене так і є). А вашим сьогодні 30 днів ? Мусите якось просвітити в темноті чи є там якийсь рух. може їм сухо.
Поняла. Спасибо) попробую
 

Сергій

Ветеран форума
А ничего, что у куриных и гусиных разный режим? Я впервые инкубировала. Заложила куриные яйца и пять гусиных для эксперимента.
Гусячі треба бризкати водою в другій половині інкубації. Щоб не піднімалась вологість в інкубаторі, (для курей це буде зайве), гусячі яйця треба звідти виймати, бризкати і чекати, щоб підсохли. 2 рази на день.

Оплод не смотрела.
А чого ж Ви не подивились?trollpng Може, вони порожні, а Ви їх зайвий тиждень качаєте?:rolleyes:
 

Лилия1982

Активный форумчанин
А чого ж Ви не подивились?trollpng Може, вони порожні, а Ви їх зайвий тиждень качаєте?:rolleyes:[/QUOTE]
Не разобралась как это сделать и что там должно быть видно... Потом думала, что ошибусь. Потом решила, что сюрприз будет... как-то так...
 
  • Нравится
Реакції: Anna

Лилия1982

Активный форумчанин
Только что просмотрела неделю назад заложенные утиные и гусиные яйца!) Ура! Я немного разобралась) В утиных четко увидела оплод и неоплод, а вот с гусиными пока не так всё радужно. Плотная скорлупа. Плохо видно. И, скорее всего, ещё рано...
 

Віктор Боровець

Активный форумчанин
Только что просмотрела неделю назад заложенные утиные и гусиные яйца!) Ура! Я немного разобралась) В утиных четко увидела оплод и неоплод, а вот с гусиными пока не так всё радужно. Плотная скорлупа. Плохо видно. И, скорее всего, ещё рано...
гусячі десятого дня інкубації добре видно. І чиїм способом ви перевіряли оплод?
 

Лилия1982

Активный форумчанин

Sensey

Форумчанин
27 День інкубації в інструкції, яку брав тут (для квочки) написано кожні 4 години (3-4 рази на день) оприскування. Це як?
Можливо: вимкнув, зняв кришку, побризкав, закрив. Чи чекати поки висохне вода на яйці, чи ще як? Як робите? Дякую.
 

Запорожец

Ветеран форума
В этом году удалось с помощью инкубатора Квочка вывести гусят 12 неоплод 11 нормальных и один калека.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі