1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Інкубація.

Тема в разделе "Инкубация", создана пользователем Solnce_vsem, 3 окт 2014.

1. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.769
    Баллы:
    113
    Взагалі-то в інструкціях до інкубатора написано, що вони мають експлуатуватись при кімнатній температурі. Можна спробувати й при нижчих температурах, але чи потягнуть тени (лампи)? Це перше, і друге, якщо лампи весь час працюватимуть, в пінопластовому інкубаторі буде швидко випаровуватись вода і весь час треба буде за цим стежити і доливати. Хоча, зараз вже, може й можна ставити, скоро все одно буде тепло.
  2. Slonik

Slonik Ветеран форума

Симпатии:
    2.056
    Баллы:
    113
    Я ставил инкубатор на веранде . Просто чаще лампы включаются . 4 лампы по 25 ватт нагревают инк без проблем .
    Євгенія нравится это.
  3. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.769
    Баллы:
    113
    Додам трохи в копілку світового досвіду з інкубації...;) У мами 3 курки грюнлєгера, 2 з них заквоктали, 1 несеться. Мама питає, що з яйцями робити? Їх мало, щоб передавати поїздом і втрачати їх не хочеться. А сам я приїду лише через місяць, до того часу яйця вже будуть не придатні для інкубації. Шо робити?bangheadbangheadbanghead Кажу, поклади їх в гніздо, де кури несуться, курки будуть нестись і їх прогрівати. Так ми збережемо виводимість. Так мама й зробила. А десь через днів 10 вже й третя курка заквоктала. Нема кому нестись, ті ще не почали. Кажу мамі, підкладай яйця під квочку. Вона підклала. Я приїхав через 2 тижні. Забрав яйця, поклав собі в інкубатор. Дорога - більше 6 годин. Вже вчора вивелось 2 курчат (курчата мають лупитись в п'ятницю)nailbiting. Коротше, експеримент, ніби, вдається...
    irena24, Elena 123, yabelka35 и ещё 1-му нравится это.
  4. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.893
    Баллы:
    113
    Экспериментатор ты наш:rolleyes:;)kisspng
  5. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.769
    Баллы:
    113
    Та да... Все життя експериментую...:) Зате потім - як знайдеш:);)
    yabelka35 нравится это.
  6. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.893
    Баллы:
    113
    Я тож эксперементировать люблю, где наша не пропадала:p:p:p;)
    Elena 123 и Сергій нравится это.
  7. НАТАЛКА

НАТАЛКА Активный форумчанин

Симпатии:
    166
    Баллы:
    43
    вот скоро ни инкубаторы , ни наседки не нужны будут с такой жарой)) первый раз такое вижу- лежало 4 куриных яйца в гнезде неделю где-то ( специально оставляла, чтоб курица какая-то села). но так никто и не захотел сесть... решила их ( яйца) убрать. разбиваю собакам в миску, а там уже сформированные зародышиnailbiting при том , что куры на них вообще не сидели ни днём ни ночью!! я туда постоянно заглядывала, т.к. ооочень нужна была квочка. вот так вот...;:;:
    Юрій S нравится это.
  8. Юрій S

Юрій S Активный форумчанин

Симпатии:
    99
    Баллы:
    28
    Буквально днями сусідка розказувала подібну історію: забуті яйця лежали в літній кухні на вікні, розбила - курчата сформовані, але завмерли...
    НАТАЛКА нравится это.