1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Інкубатор побутовий "Рябушка" та перший досвід

Тема в разделе "Инкубация", создана пользователем BOD, 13 мар 2016.

1. motor4

motor4 Активный форумчанин

Симпатии:
    261
    Баллы:
    63
    Я вам завидую, но тут еще один момент, измеряем не годами, а моточасами инкубатора.

Вже давно хотів сказати людям, що якщо в пінопластовій коробці не має автоперевороту, авторегулювання вологості, то це не інкубатор.
  2. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    9.070
    Баллы:
    113
    Не полінувався і знайшов на олх інкубатор "Пан Птіца"... За 330 грн...
    https://www.olx.ua/obyavlenie/inkub...ye-i-tsifrovye-taymer-IDgGVR2.html#c1d9a8b948
    Що хочеться сказати... Давати поради - справа невдячна, особливо, якщо тебе про це не просять, але так і проситься на язик: Дядя Вова, займіться чимось іншим... Ви на тому інкубаторі нічого не заробите, тільки час і зусилля потратите на його виготовлення... Ну це так, не від злості, а по-дружньому... Інкубатор за 330 грн, там матеріалів тільки буде грн на 200-250, а час ще піде на його виготовлення... Тратити хз скільки часу і зусиль, щоб заробити (при удачі) 100 грн?wtfpng Гроші лежать скрізь під ногами, просто нагніться за ними... А виготовлення таких інкубаторів - це просто якщо скучно і нема себе чим зайняти... Щодо самого інкубатора... Я б його не взяв на тестування...stoppng
    олег 59 нравится это.
  3. LIBojar

LIBojar Ветеран форума

Симпатии:
    3.003
    Баллы:
    113
    Цены от 330 гр. Вот что то это настораживает... Что означает от 330 грн. и что входит в эту комплектацию.
  4. LIBojar

LIBojar Ветеран форума

Симпатии:
    3.003
    Баллы:
    113
    ПанПтица.jpg
    Это насколько я понимаю встроенный лоток для воды?
  5. ДядяВова

ДядяВова Форумчанин

Симпатии:
    27
    Баллы:
    18
    Добрые люди, вот я и нагибаюсь.
    Фотка 2 летней давности - выставлю новые.
    330 гривен - розничная цена на инкубатор с ручным переворотом и аналоговым терморегулятором на 50 куриных яиц(в комплектацию входит - корпус в сборе, терморегулятор аналоговый +спиртовой термометр, упаковка. За инкубаторы и цены в разделе продам напишу подробнее.
    Да в инкубаторах в дне прорези для воды.
    Последнее редактирование: 8 авг 2017
  6. Зоріна

Зоріна Активный форумчанин

Симпатии:
    301
    Баллы:
    63
    Бачила у нас в насінньовому магазині інкуб ламповий з пінопласта за 440 грн. Думаю, що 100 на ньому наварили. Так, що ціна виробника в 330 саме те.
  7. ineesa

ineesa Форумчанин

Симпатии:
    24
    Баллы:
    8
    скажіть будь-ласка, чи можна в кінці лютого замовляти інкубаційні яйця, мабуть ще буде ж мороз... мабуть так рано ще не варто, оплоду не буде...
  8. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    9.070
    Баллы:
    113
    Люди інкубують цілий рік. Питання не в оплоді, він або є, або його нема. Питання в транспортуванні - в мороз при доставці НП яйця можуть розмерзнутись. А якщо є можливість перевезти яйця автобусом (в салоні) чи поїздом, тоді все гут.