• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

інкубатор своїми руками

Євгенія

Активный форумчанин
Дякую за підказку, знайшла такі
, покажу чоловікові, може підійдуть.
.....У китайців такі прикольні інкубаториfacepalm:p:D
 

Toshi

Активный форумчанин
у меня в инкубаторе тоже просто лоток без ячеек. Когда укладываю яйца, забиваю свободное пространство между яиц салфетками или туалетной бумагой. Главное чтобы они не шевелились.
 

Євгенія

Активный форумчанин
у меня в инкубаторе тоже просто лоток без ячеек. Когда укладываю яйца, забиваю свободное пространство между яиц салфетками или туалетной бумагой. Главное чтобы они не шевелились.
При першій інкубації теж так робила, але тоді між яйцями не лишається щілин і, мені здається, погіршується повітрообмін. У нас 5 лотків і якщо всі заповнені, то повітря проходить по краю лотків під стінками, а всередині гірше. Принаймні за результатами першого виводу висновки такі, а коли почала ложити яйця в картонові лотки з вирізаними ячейками - між яйцями більше простору і кращий результат. Тому й шукаю щось схоже.
 

Євгенія

Активный форумчанин
Боже, яка я темнаfacepalm! Я таких у нас і не бачила:p:p:p.
А ті китайські по розміру не підходять, хіба обрізати, та й цінаgreedypngwootwoot
 

Бурлучанин

Активный форумчанин
Так, такі кольорові є. Причому, перевертаю їх-тоді яйце надійніше тримається. А китайські, так, дорогувато
 

Бурлучанин

Активный форумчанин
Є таке питання.
Саморобний вивідний інк. Розміри камери 90/46/46. Вентилятори вн-2, чотири Шт. Як думаєте, їх забагато буде?

 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі