• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Інкубатори відгуки...

Юрій S

Ветеран форума
Хто користувався звичайними маленькими інкубаторами типу "квочка" - як там вологість регулюється? Не уявляю, як підняти вологість до 65% перед вилупленням, коли в такому маленькому інкубаторі треба максимально провітрювати.
І який там реальний відсоток виводу? Бо в ютубі і 85% кажуть, але маю великі сумніви
У мене квочка Мі-30-1. Протягом всього періоду тримаю воду в канавках, наливаю її теплу, великим шприцом без голки. А як починається накльов - наливаю на весь той прозорий піддон (аби тільки через вентиляційні дірки не витікала)))), тобто максимально збільшую площу випаровування. І ще іноді кладу збоку при стінці вологу серветку, намочену теплою водою (але щоб не торкалась до яєць). Після цього на віконцях в кришці з'являється трохи роси і я заспокоююсь, що це вже ок )))) А коли вилупились перші курчата і сохнуть в інкубаторі, вологість підскакує так, що віконця повністю в росі. Потім, коли лишається тільки кілька останніх яєць (затримка вилупу, 22й день) - доводиться знов наливати воду в прозорий піддон. Тобто регулюю інтуїтивно і на око.
 

Юрій S

Ветеран форума
Хто користувався звичайними маленькими інкубаторами типу "квочка" - як там вологість регулюється? Не уявляю, як підняти вологість до 65% перед вилупленням, коли в такому маленькому інкубаторі треба максимально провітрювати.
І який там реальний відсоток виводу? Бо в ютубі і 85% кажуть, але маю великі сумніви
Бувало, з 60 яєць в ньому виводилося 55 курчат, але то з куплених (домінанти), а з домашніх у мене особисто вивід трохи менший...
 

Пані Олеся

Форумчанин
Я вологі тряпочки клада навколо яєць. Курчата були мокрі, але я їх сушила під лампою потім. Вилуп від різних факторів залежить. Всі, що запліднені, вивелись.
 

Пані Олеся

Форумчанин
Підкажіть, будь ласка, добрий український сучасний інкубатор на 50-80 яєць з автоматичним переворотом. Бо я маю німецькі "середній клас" і вони мені взагалі не подобаються. Нема примусової вентиляції, температура на дисплеї одна, на термометрі інша... останній раз курчата виходили 3 дні!!! З українським інкубатором у мене такого не було! Сьогодні налюв - завтра курчата.

Дякую :)
 

Юрій S

Ветеран форума
Підкажіть, будь ласка, добрий український сучасний інкубатор на 50-80 яєць з автоматичним переворотом. Бо я маю німецькі "середній клас" і вони мені взагалі не подобаються. Нема примусової вентиляції, температура на дисплеї одна, на термометрі інша... останній раз курчата виходили 3 дні!!! З українським інкубатором у мене такого не було! Сьогодні налюв - завтра курчата.

Дякую :)
У мене найпростіший Квочка-МІ-30-1, наче непогано виходить, але ця модель без ветилятора і з ручними поворотом. У них є інші моделі. https://incubator.com.ua/
 

Пані Олеся

Форумчанин
Перше враження по "Теплуші ЕВРО 88" - при нагріванні воняє пластиком o_O Дуже воняє. Я його вже і мила, і чого тільки не робила, але в середині капець... заклала яйця Індійської Бійцевої. Яйця круглі і малі, а лотки великі, прийшлось ще мудрувати, як ці яйця закріпити, щоб вони по тих лотках не качались :confused:
 

Пані Олеся

Форумчанин
Перше враження по "Теплуші ЕВРО 88"
Друге враження про Теплушу - позитивне! Позитивно здивована! Температура +- відповідає дійсності. Вологість трошки ні, але у рамках. Зараз в мене лупяться курчата - одна з самих важких порід для виведення - Індійські Бійцеві, результатом я більше, ніж задоволена happy одне АЛЕ, що не догледіла за великими отворами на килимку і одне курча трохи не втопилося. Але на майбутнє буду перевертати килимок. Дуже зручно наливати воду не відкриваючи інкубатор!

Зараз тестую Теплушу PRO інверторний.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі