1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Як ми годуємо перепелів.Чому надаємо перевагу.

Тема в разделе "Корма и кормление перепелов", создана пользователем Елена Одесса, 2 окт 2015.

1. Oleg1979

Oleg1979 Форумчанин

Симпатии:
    3
    Баллы:
    8
    Вчера вечером насыпал в кормушки не просеянный к/к, разницы не увидел не увидел. И перевел вчера птенцов на нипельное поение.....пока они разобрались......пришлось пару десятков к нипелькам подводить. Утром стоят....цокают.....дружненько в ряд...)
    Інна и Elena 123 нравится это.
  2. irena24

irena24 Активный форумчанин

Симпатии:
    551
    Баллы:
    93
    Я теж спочатку вчила перепелят пити з ніпельних поїлок:D, потім якось одразу часу не було, прийшла пізніше а вони вже й самі пили. Далі цим не парюся, самі вчаться :) правда в клітку з ніпельними поїлками вони в мене аж в 3 тижні переїзжають, до того- брудер і звичайна поїлка
  3. Oleg1979

Oleg1979 Форумчанин

Симпатии:
    3
    Баллы:
    8
    В брудере изначально нипельки с каплеулавливателями поставил. Со скольки недель можно птенцов в клетки переводить?
  4. Oleg1979

Oleg1979 Форумчанин

Симпатии:
    3
    Баллы:
    8
    А вот к/к пока ещё перебирают, много крупных для них гранул.
  5. Ксения

Ксения Ветеран форума

Симпатии:
    1.236
    Баллы:
    113
    В мене з інкуба і відразу в брудер з ніпелями і немеленим комбікормом.Все ОК.
  6. irena24

Симпатии:
    551
    Баллы:
    93
    В мене в 3-4 тижні переїзжпють в дорослі клітки, залежно які клітки, наскільки тепло в перепелятнику і крупні бройлерні перепела чи з менших. Якщо раніше перевести то ще пролазять або туди де яйця викочуються з клітки або й між ячейками сітки, або якщо їм ще захолодно то скупчуються одне на одного лізуть і нижніх можуть подавити. Взагалі хочу окрему клітку на молодняк щоб з дрібнішої сітки і без викоту на яйця, але ще не дійшло до того.
    Toshi и Oleg1979 нравится это.
  7. man55

man55 Форумчанин

Симпатии:
    25
    Баллы:
    13
    Київ, с. Ново Олександрівка Миронівського р-ну.
    Порадьте будь ласка початківцю: Інколи перепілкі (одне стадо-6 місяців, друге-півтора місяця) несуть яйця з м'якою шкарлупою. Корм: кк для кур несучок тм Крамар. Молодкі, котрі тільки почали нестися, буває дають яйця зовсім без шкарлупи.
  8. irena24

Симпатии:
    551
    Баллы:
    93
    Для молодок перші яйця з м'якою шкаралупою чи без шкаралупи є звичними, також таке іноді трапляється у старих перепілок. Але якщо це трапляється регулярно у перепілок несучого віку то чогось не вистачає в харчуванні. Перепілкам треба більше протеїну ніж курям і мінеральних речовин теж треба більше. Якщо годуєте виключно комбікормом для курей то спробуйте додавати ще кістяне чи рибне борошно, кальцій. Лиш додавайте протеїну обережно потроху бо якщо забагато то розладиться травлення. Тут десь є норми по поживних речовинах для перепілок, порівняйте з тим що є у вашому кк. Зазвичай у кк для курей-несучок протеїну 16-20%, перепілкам треба 22-28%. І кальцію теж треба трохи більше ніж курям.
    Кроляча нора нравится это.
  9. Freedive

Freedive Осваивается на форуме

Симпатии:
    0
    Баллы:
    1
    Как вы относитесь к экструдированой зерносмеси?