• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Які кури будуть нестися в неопалюваному курнику?

Kharkiv

Осваивается на форуме
У меня неотапливаемый курятник, но в нем есть свет. Какие породы, кроссы в таких условиях будут нести яйца зимой?
 

Пані Олеся

Форумчанин
Позитивний результат отримаєте, якщо світло буде горіти десь з 5тої ранку до того, як зовсім світло буде. Породи, які будуть нестись за таких умов: Райлендер, Вельсумер, Сундхаймер, Плимус Рок або Фавероль. Ну і температура в курнику не повинна бути занадто низькою. Тут справа більше в ізоляції, ніж у підігріві.

По кросах підсказати не можу.
 
Останнє редагування:

Юрій S

Ветеран форума
У меня неотапливаемый курятник, но в нем есть свет. Какие породы, кроссы в таких условиях будут нести яйца зимой?
Так, світловий день навіть важливіший для несучості, ніж температура. Якщо достатньо годин світла і нормальний корм, то хороші несучки будуть нестися (за умови, що в них зараз не линька). Ми включаємо світло перед тим, як має стемніти, поки кури ще не лягли (16:30 приблизно), і виключаємо на ніч, годині о 23-й приблизно.
З кросів у нас домінанти і хайсекс вайт. Несуться нормально. Також ломан браун повинні добре нестись, ломан вайт...
 

Юрій S

Ветеран форума
А якщо в мороз є можливість замість звичайної лампочки використовувати інфрачервону - ще краще, бо це і світло, обігрівання.
 

Юрій S

Ветеран форума
Позитивний результат отримаєте, якщо світло буде горіти десь з 5тої ранку до того, як зовсім світло буде. Породи, які будуть нестись за таких умов: Райлендер, Вельсумер, Сундхаймер, Плимус Рок або Фавероль. Ну і температура в курнику не повинна бути занадто низькою. Тут справа більше в ізоляції, ніж у підігріві.

По кросах підсказати не можу.
Райлендер - це якась райська порода? ))
 

man55

Форумчанин
Добрий день. Маю кроси 5 Доминантів і 5 Тетра всі віком 6.5 місяців. Кожен день приносять 4-5 яєчок. Курник не опалюю за винятком днів, коли замерзає в середині вода. Світло в курнику є з 7 ранку до 20 вечора. Економні лампи, таймер-вимикач.
 

Оксана Мищишин

Форумчанин
У меня неотапливаемый курятник, но в нем есть свет. Какие породы, кроссы в таких условиях будут нести яйца зимой?
Ми будувалися, купили старий будинок, все повалили, а лишили сарай. Він був з каменю, але не опалювався. На вулиці було -20С, червону лампу повісила над поїлкою, щоб не замерзала. Коли півень пив воду - борода покривалася інеєм!! А курочки неслися. Не встигала забрати - тріскалися яйця, але (на 10 курей) 3-4 яйця було кожного дня. Причому я не розумілася на кормах - вони їли саму пшеницю.
Це Білий Хайсекс.
 

Пані Олеся

Форумчанин
Провела розслідування :D
Райлендер - це якась райська порода?
Райнлендер (Rheinländer і я в попередньому пості літеру Н пропустила) то є Рейнські кури, порода курей, виведених у Німеччині (земля Рейнланд-Пфальц), а
порода курей, виведених у США. Міжнародна назва Rhode Islands.

То я саме мала на увазі німецьких курей.

ПиСи: мені завжди було цікаво, чого назви одних порід переводять, а інших - ні?
Той же Род Айланд - це Острів Род, тобто кури острова Род. Чого Тотлегера, наприклад, не перекласти як Мертвонесучій? А Остфрізька чайка - то Східна Фризія, то була б Східнофризьска чайка. А ось Плімут рок - то взагалі Плімутський камінь. Чого тоді Райнлендер - то Рейнські? Бо по-англійскі то круто? Але французькі теж не перекладають. То по англійскі і французкі круто? :rolleyes:
Кабардак якийсь...
 
Останнє редагування:

Юрій S

Ветеран форума
Провела розслідування :D

Райнлендер (Rheinländer і я в попередньому пості літеру Н пропустила) то є Рейнські кури, порода курей, виведених у Німеччині (земля Рейнланд-Пфальц), а

порода курей, виведених у США. Міжнародна назва Rhode Islands.

То я саме мала на увазі німецьких курей.

ПиСи: мені завжди було цікаво, чого назви одних порід переводять, а інших - ні?
Той же Род Айланд - це Острів Род, тобто кури острова Род. Чого Тотлегера, наприклад, не перекласти як Мертвонесучій? А Остфрізька чайка - то Східна Фризія, то була б Східнофризьска чайка. А ось Плімут рок - то взагалі Плімутський камінь. Чого тоді Райнлендер - то Рейнські? Бо по-англійскі то круто? Але французькі теж не перекладають. То по англійскі і французкі круто? :rolleyes:
Кабардак якийсь...
Це як Нью-Йорк і Нова Гвінея ))) Одне стає звичним в такій формі, інше - в іншій.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі