1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Які лампи краще вибирати для обігріву циплят?

Тема в разделе "Обогрев, освещение", создана пользователем Марічка 1212, 29 мар 2019.

1. Зоріна

Зоріна Активный форумчанин

Симпатии:
    312
    Баллы:
    63
    Спасибо. Смысл уловила.
  2. Марічка 1212

Марічка 1212 Осваивается на форуме

Симпатии:
    0
    Баллы:
    1
    Велике дякую за вашу відповідь) а які саме лампи порекомендуєте брати? з товстим чи тонким склом? и може фірму порадите, навіть якщо у вас був досвід з поганими лампами, та відпишіть теж будь-ласка, а то я вже була попалася одного разу на "польського" виробника.
  3. Бурлучанин

Бурлучанин Активный форумчанин

Симпатии:
    184
    Баллы:
    43
    Напишу свій досвід.
    Керамічні лампи на 200Вт. Ноунейм. Китай.
    Пропрацювали в брудерах по 2 місяці рівно. Підключені через терморегулятор. Може, якщо через дімер були підключені, попрацювали б довше...
  4. alexandr

alexandr Активный форумчанин

Симпатии:
    262
    Баллы:
    63
    До тебе також питання: ти не кварцуеш курчат та яйця перед інкубаціей, лампою для кварцування?Чі тільки обробляеш яйце. Бо як що вони заражені то хоч грій хоч не грій, вони передохнуть.
  5. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.386
    Баллы:
    113
    Я нічого не роблю. Не кварцую, не дезинфікую яйця, інкубатор мию 1 раз на рік в кінці сезону. Не вакциную і не випоюю курчатам антибіотики. В мене курчата ростуть не завдяки, а всупереч всьому:) З кожним наступним роком збереженість курчат все вища:) Але я нікому НЕ рекомендую так робити як я:)
    Sash 72, Валентина 77, Nina Nina и ещё 1-му нравится это.
  6. Марічка 1212

Симпатии:
    0
    Баллы:
    1
    повезло Вам дуже:) а що до обігріву циплят, теж ростуть без нього? что може підскажете хороші інфрачервоні лампі?
  7. Марічка 1212

Симпатии:
    0
    Баллы:
    1
    Дякую що поділилися своїм досвідом;) за диммер хочу сказати що дійсно корисна штука, особливо якщо плафон йде відразу з диммером, то це набагато подовжує термін експлуатації ламп.
    А ви тільки керамічними пробували чи інфрачервоні теж використовували коли небудь? Дуже цікаві саме вони, адже червоне світло дуже добре впливає на циплят
  8. Марічка 1212

Симпатии:
    0
    Баллы:
    1
    Може дійс
    Може дійсно у Вас вона спрямована не на розсіювання, а на точечний обігрів. Знаю що потрібно вибирати лампи з великим відбивачем, тоді охоплюється більша територія.
  9. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.386
    Баллы:
    113
    Може й пощастило, може й ні. Я ж вже багато років тримаю курей і їх не лікую. В результаті виживають сильні і дають таке саме сильне потомство. Чим хороша курка на відміну від, скажімо, корови, що від однієї пари курей за рік можна отримати ціле стадо (100-200 шт), від корови - лише 1 теля. Тому відновлення стада курей відбувається дуже швидко. Щодо обігріву... Ні, в мене курчата ростуть з обігрівом. Я побудував 2 брудери і вже декілька разів їх переробляв. Про це написано (з фотографіями) у темі "Як правильно зробити брудер". Щодо іф ламп не підкажу, я використовую звичайні лампи накалювання...
  10. иваныч

иваныч Активный форумчанин

Симпатии:
    190
    Баллы:
    43
    Можливо комусь підійде самий дешевий спосіб обігріву.Бонка трьох літрова обтягнута любою футболкою щоб небуло опіків,бажано світлішою щоб освітлення було цілодобово, в середині патрон звичайний на лампочку 60ВТ,від него до кришки десь 10см трубка з різьбою з двох сторін щоб прикрутити патрон і кришку,банка на закрутку,в кришці треба насвердлити дирок,досить просто і надійно,обігріваю таким способом вже багато років, результатом задоволений.

Вложения:

• IMG_4334.jpg
      IMG_4334.jpg
      Размер файла:
      780,6 КБ
      Просмотров:
      15
    • IMG_4356.jpg
      IMG_4356.jpg
      Размер файла:
      676,9 КБ
      Просмотров: