• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Юрловська голосиста.

Сергій

Ветеран форума
Сережка за что я Тебя люблю - так это за проницательность...cigarpng Ну а не кольцую не потому , что не могу , а потому , что люблю и получить хороший экземпляр у этой порды ОГРОМНЫЙ труд и задача ... ;)
А хіба кільцювання заважає цьому процесу? Як на мене, то лише допомагає...
 

Сергій

Ветеран форума
Ну... Це ж таке - "хозяін-барін":) Я сам кільцюю птицю всього 3-й рік і бачу, що добре це. Хоча деякі птахолюби кажуть, що це - "понти", але для селекції - саме то. Особливо, якщо велике поголів'я птиці. Якщо є 200 штук, то це треба запам'ятати, хто з них від яких батьків, ім'я кожному придумати. А якщо вони ще всі однотипні, то розрізнити їх всіх - взагалі задача не реальна (для мене). Але... кожен вибирає свій шлях...:);)
 

LSergey

Активный форумчанин
це треба запам'ятати, хто з них від яких батьків, ім'я кожному придумати. А якщо вони ще всі однотипні, то розрізнити їх всіх - взагалі задача не реальна (для мене)
Выпустил на природу и все равно не узнаешь, кто кого где и как, даже если и с кольцами)))
А якщо вони ще всі однотипні, то розрізнити їх всіх - взагалі задача не реальна (для мене)
Все разные, не перепутаешь)))
 

Сергій

Ветеран форума
Выпустил на природу и все равно не узнаешь, кто кого где и как, даже если и с кольцами)
Якщо не взнаєш, хто кого де і як, то кільця дійсно не потрібні:) Кільця потрібні для селекції.
 
Останнє редагування:

Сергій

Ветеран форума
Сереж ты немножко не допонял . 199 идут в суп по браку , им априори кольца в принципе не нужны а те , единицы которые доходят до разведения , так я их и так отличу , кто от кого и зачем , и куда , и скем , и когда ...
Та чого ж ні, все я допоняв:) Поки вони підуть в суп, їм ще треба вирости. Якщо батьківська лише 1 сім'я, то тут простіше: всі брати і сестри і тут дійсно вирощуєш всіх, потім відбираєш кращих. Мова йшла про те, що є більш ніж 1 сім'я, тоді бажано якось фіксувати, хто від яких батьків походить. Чим більше сімей, тим складніше вести родовід. Але... не треба, значить, не треба:)
 

Сергій

Ветеран форума
Классный Ты человечик Сережка - ДАЙ Бог тебе все хорошего . Не переживай , хочешь - специально для Тебя ;) окольцую всю птицу :) .
Для мене не треба:)stoppng Для мене можете (якщо захочете) зняти відео, як юрловські співають. Хоч послухаю:) Зрозуміло, що, мабуть, можна знайти подібне відео на ютубі, але хочеться якраз із господарства конкретної людини. До речі, багато в Україні любителів цієї породи? Я знаю, ще Юра (вже прізвище не пам'ятаю) багато їх тримав. Десь південь, ближче до Одеси. З Миколаєва, здається.
 
Останнє редагування:

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,193
Користувачі
2,291
Новий користувач
Stefanseno
Угорі