1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Карпатський вітамінний чай

Тема в разделе "Коммерческие предложения", создана пользователем травник, 7 ноя 2016.

1. motor4

motor4 Активный форумчанин

Симпатии:
    261
    Баллы:
    63
    Ні, не так сказав. Не пакет менший треба, а чому саме так подрібнено, на таку фракцію? Погано запихати до фільтр-пакету великий за розміром чай.
  2. motor4

motor4 Активный форумчанин

Симпатии:
    261
    Баллы:
    63
    Сидячи з чашечкою карпатського чаю потрібно написати і про слова подяки шановному пану Віталію, який подарував мені два пакети чудового чаю.
    Висипавши вміст пакету на газету був здивований, насправді його набагато більше, але, як по мені, то треба більше подрібнити. Цього чаю мені вистачить надовго.
    Щодо смаку- приємний дуже. Нічого подібного не пробував, як на любителя, то дуже дивний смак, особисто мені сподобався. Принаймі знаю, що вживаю натуральний продукт. Респект і уважуха!!!
    Валентина 77 и таня нравится это.
  3. Бортник

Бортник Ветеран форума

Симпатии:
    953
    Баллы:
    113
    Додати б ще справжнього меду "без фокусів" - ото вже інша справа :)
  4. Касабланка

Касабланка Активный форумчанин

Симпатии:
    82
    Баллы:
    28
    щось тихо стало в цій темі, а хотілосяб продовження ціеї теми..
  5. травник

травник Осваивается на форуме

Симпатии:
    12
    Баллы:
    3
    Доброго дня вісім форумчанам і гостям
    "Наша Ферма"
    Пропоную такі чаї і трави ,які зібрані в 2017році.
    1. Карпатський вітамінний чай.
    Склад: Чебрець, Малина, М"ята, Чорниця, Іван-чай, Шипшина, Червона горобина, Глід.
    2. Ароматний вітамінний чай.
    Склад: Меліса, М"ята, Листя Ожини, Іван-чай, Малина, Шипшина, Липа, Глід
    3. Лісовий вітамінний чай.
    Склад: Брусниця, М"ята, Малина, Чорниця, Верес, Червона горобина, Липа, Глід.
    4. Гірський вітамінний чай.
    Склад: Чебрець, М"ята, Іван-чай, Малина, Шипшина, Первоцвіт, Глід
    5. Вітамінний чай Різнотрав"я.
    Склад: Малина, Чорниця, Верес, Ожина, Іван-чай, Шипшина, Червона горобина, Первоцвіт.
    6.Карпатський чай Довголіття
    Склад-М ята,Малина,Материнка,Ожина,Чорниця,Іван-чай,Шипшина,Чебрець,Липа,Глід.
    7.Гірський чай Полонина-М ята,Чорниця, Материнка,Іван-чай, Первоцвіт, Меліса, Чебрець, Шипшина, Малина,Глід,Брусниця.
    Вага 1 великої пачки 150-160грамм.
    ціна 32грн.
    Вага 1 паперової пачки 100 грамм-ціна 20грв.
    Вага1 пробника-10-15грам, просто так.
    При замовленні 10 пачок діє знижка.
    Окремо трави.
    1.Цвіт глоду(Боярышник)2.Листя і пагони лісової малини.3.М ята польова.4.Іван- чай(сушений)5.Листя і пагони чорниці 6.Листя ожини 7.Верес 8.Брусниця 9.Чебрець 10.Череда.11.Парило (репяшок)12.Деревій(тисячолистик)13.Центорія 14.Материнка
    2.Відправка-НП,Укрпошта,Ін-тайм.
    Luidora, stas13slv и Олег--- нравится это.
  6. DonDjons

DonDjons Активный форумчанин

Симпатии:
    496
    Баллы:
    63
    И Вам День Добрый ,вернее ночь, если можно хотел бы задать несколько вопросов ? Какой бы чай Вы порекомендовали бы для детей в зимний период и почему ? и не составляете индивидуальные чаи (сборы) к примеру мне не очень нравиться в чае мята и чебрец но очень нравится лесная малина, ежевика и смородина,Спасибо
  7. strannik9211

strannik9211 Активный форумчанин

Симпатии:
    873
    Баллы:
    93
    Здравия, Иван-чай ферментированный?(в составе сбора). С уважением.
    АлександрХ нравится это.
  8. stas13slv

stas13slv Форумчанин

Симпатии:
    76
    Баллы:
    18
    Замовляв у пана Віталія чай, сподобався. За таку ціну якість на вищому рівні, упаковки здорові а головне, що натуральний продукт, мабуть це найголовніший аргумент. Та й збір у місцях де не має промисловості та мінімальний вплив викидів авто та залізничного транспорту де що значить. Настоювати потрібно хвилин 15-20 тоді набирає відповідне забарвлення та смак, щоб швидко не охолоджувався закутували заварничок.

Вложения: