1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Кавказкая овчарка

Тема в разделе "Собаки", создана пользователем шурик1, 1 июн 2014.

1. irena24

irena24 Активный форумчанин

Симпатии:
    562
    Баллы:
    93
    Не факт що просто хоче поласувати.. хоча треба дивитися по поведінці в той момент. Моя курей не дерла, просто гралася ними. Мисливський інстинкт виражався в такій грі 'впіймай курку', ну кого випадково придушили то звиняйте :) . Кілька раз вдавалося витягувати з пащі обслюнявлене напівпритомне від страху але цілком живе курча. Мої не їдять сире м'ясо навіть якщо дати, не розуміють того, має бути варене печене і т.д . А в родичів є такса котра стереже від інших собак своїх курей, випасає їх прямо, але абсолютно не гребує поласувати сусідською куркою :) благо на неї поки що не думають бо всі сусіди бачать як вона своїх курей 'випасає' :)
    Зоріна и Віктор Боровець нравится это.
  2. євгенія

євгенія Активный форумчанин

Симпатии:
    260
    Баллы:
    63
    Ви знаєте, це не перший наш собака. Колись в дитинстві хтось викинув цуценя вівчарки, мабуть тому, що дівчинка, а ми з братом, попри всі мамині протести, притягли до хати і таки впросили тата лишити, так от наша Булька по всій вулиці курей крала, а свої вільно ходили поряд і якщо якась надумала залізти в будку, то сиділа на вулиці навіть під дощем. Всі сусіди, та й ми самі, думали, що десь тхори завелись, аж поки не знайшли схованку пір*я.Тільки тоді її прив*язали, але курей вона не чіпала своїх і далі, а сусідських, які бувало заходили в наш двір, чекало лихо. Був собака, який душив курей чи качок, які заходили на його територію чи намагались клюнути з його миски, просто душив, ложив на землі і спокійно ішов в будку - тут він просто захищав свою територію. А цей їсть в задоволення, справді ,,ласує,, і я думаю - це ще характер. І, можливо,тільки страх якийсь зможе побороти це бажання, наприклад біль в момент захвату здобичі.
    Можете закидати мене тапками, але я собаку тримаю як сторожа, гуляти з нею і дресирувати - не моє та й часу на це не маю, тут інколи за день так ,,нагуляєшся,, , що ледь ноги приволочеш. Син займається кожен день, коли вдома, я розумію, що для собаки може це мало, але 2-3 роки тому, поки малий в школу ходив, то весь вільний час водився з ним, а той полював ще з більшим захватом і енергією.
    Последнее редактирование: 8 ноя 2018
  3. євгенія

Симпатии:
    260
    Баллы:
    63
    При нас він якраз і не чіпає, влітку каченята бігали біля будки, поки я недалеко щось своє робила, не звертаючи на нього уваги, собака ,,спокійнісінько,, лежав в будці і спостерігав з-під лоба, та варто було на хвилину зайти в хату - він в секунді наловив повну пащу за голови і вже ніс їсти.
  4. Віктор Боровець

Віктор Боровець Активный форумчанин

Симпатии:
    225
    Баллы:
    43
    Рівненська обл Березнівський р-нс.Балашівка
    Євгенія, в мене була схожа ситуація,навіть більше , умудрялась на ланцюгу прикидатись "неживою лисичкою" і ловити і їсти курей. Можу тільки поспівчувати
    mila нравится это.
  5. irena24

irena24 Активный форумчанин

Симпатии:
    562
    Баллы:
    93
    Поки не знайшли електричний ошийник можна організувати склад металевих мисок-кастрюль наприклад над собачою будкою і мотузочок за який можна сіпнути зі схованки щоб те все впало і чим голосніше громихало в момент полювання, я так відучувала зі столу тягати їжу коли ніхто не бачить. Звичайно у всіх свої можливості щодо часу і надхнення щоб дресирувати собаку, але без того щоб приділити трохи часу відучити його дерти курей не вийде. В мене теж колись був собака на цепі....хоч я не прихильник такого але тоді ще дід-бабка були і вони інакшого не розуміли + курчата в дворі...він теж чекав поки курчата підійдуть до його миски виїдати залишки їжі і тоді випригував з буди, правда лишень грався так від скуки не ловив їх зубами, гуляв собака без цепі вночі, двір звичайно надійно огороджений, тому вдень він більшість часу спокійно відсипався
    Віктор Боровець нравится это.
  6. LIBojar

LIBojar Ветеран форума

Симпатии:
    3.045
    Баллы:
    113
    Глупости полнейшие, каждая собака старается подстроится под своего хозяина и если хозяин нормальный и самое главное что бы собака поняла что это ее хозяин, то все будет нормально, я уже раньше писал что забирал в далеких девяностых, собаку которая загрызла насмерть свою хозяйку(ковказец), азиата который снял скальп ребенку хозяина и все было нормально через определенное время... Когда меня с этим кавказцем, без намордника на рынке увидел сын хозяйки, был просто шок... Он не верил что это их собака, говорил как? Мы всю жизнь ему еду лопатой подвигали, а тут с рук ест. В общем об этом можно бесконечно... Сереж не вводите людей в заблуждение...
    Basil нравится это.
  7. євгенія

Симпатии:
    260
    Баллы:
    63
    Відучили чи...?
  8. Алёна72

Алёна72 Победитель нашего конкурса

Симпатии:
    1.123
    Баллы:
    113
    Моя по молодості також душила курей..мені порадили неживу вже курку вмочити в кип"яток і дати по носі собаці..я так зробила..зараз кури несуться в буді і під будою..їдять з її миски
    mila нравится это.
  9. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    7.996
    Баллы:
    113
    Мабуть, хороший кінолог може робити "чудеса" і з проблемними собаками. Але не кожен власник собаки - хороший кінолог, в цьому вся проблема. Мова йде про звичайних людей, які вдень ходять на роботу, а після роботи займаються своїми справами, а проблемний собака потребує багато часу, якого вони йому приділити не можуть. Інакше він б не був проблемним. Тому моя думка залишається попередньою - якщо не можна дати ради собаці, його краще віддати тому, хто зможе з ним справитись. Або мучитись, купуючи качок і курей, а собака буде їх їсти. Або відгородити птицю від собаки.
    Mihalich61, mila и Basil нравится это.
  10. Віктор Боровець

Віктор Боровець Активный форумчанин

Симпатии:
    225
    Баллы:
    43
    Рівненська обл Березнівський р-нс.Балашівка
    Чи... зате її дочка нікого і нічого не чіпає, це при тому що їсть сире м"ясо