• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Кing Size - найбільші кури і півні світу та особисто наші

DNK

Ветеран форума
Давненько не писав у цій темі, але вчора важив найважчого півня, який мені досі траплявся. – 7,74 кг.

На днях подзвонив мені товариш, каже що на OLX продають промислових Корнішів з птахоферми. Так, як у нас з ним теж є корніш, але Угорський «папа» кольорових бройлерів, то цікаво було подивитись і на цих.
Тож учора раненько ми їздили дивитись півнів пром Корнішів і курок пром. Плімутрока батьківського стада бройлерів у с. Демидів Вишгородського району. Вагу і фотоапарат, розуміється, я взяв з собою.
Вік 14 місяців.
Вага півнів 7,3-7,74 кг, курок 4,3-4,7 кг.
Вони більші за угорських і мають рихліше оперення, більш горизонтальну поставу. Коли береш у руки то таке враження, що це індик, а не півень.
DSC03440.JPGDSC03433.JPG
 

Діма 7

Ветеран форума
Давненько не писав у цій темі, але вчора важив найважчого півня, який мені досі траплявся. – 7,74 кг.

На днях подзвонив мені товариш, каже що на OLX продають промислових Корнішів з птахоферми. Так, як у нас з ним теж є корніш, але Угорський «папа» кольорових бройлерів, то цікаво було подивитись і на цих.
Тож учора раненько ми їздили дивитись півнів пром Корнішів і курок пром. Плімутрока батьківського стада бройлерів у с. Демидів Вишгородського району. Вагу і фотоапарат, розуміється, я взяв з собою.
Вік 14 місяців.
Вага півнів 7,3-7,74 кг, курок 4,3-4,7 кг.
Вони більші за угорських і мають рихліше оперення, більш горизонтальну поставу. Коли береш у руки то таке враження, що це індик, а не півень.
Переглянути вкладення 18993Переглянути вкладення 18994
Активні чи потрібно на дієту?
 

DNK

Ветеран форума
Активні чи потрібно на дієту?
Власниця рубала деяких, то казала, що одне м’ясо, без жиру. А курки з жирком.
Я думаю, що півні до року були робочими, а зараз уже заважкі. Мій знайомий взяв 2 півні і 8 курок, каже що пробують загравати, але садок ще не бачив.
Угорські півні коріша MG&RB взагалі працюють до віку <1 року і приїзджають до нас худощавими, але гіперативним - топчуть усе, як мускусні качурі. Мій приїхав десь 4,4 кг , а у мене за пару місяців став 5,4 кг, при цьому не зажирів. Думаю там племінній птиці спеціально дієтою стримують набір маси.
 
Останнє редагування:

Діма 7

Ветеран форума
Власниця рубала деяких, то казала, що одне м’ясо, без жиру. А курки з жирком.
Я думаю, що півні до року були робочими, а зараз уже заважкі. Мій знайомий взяв 2 півні і 8 курок, каже що пробують загравати, але садок ще не бачив.
Угорські півні коріша MG&RB взагалі працюють до віку <1 року і приїзджають до нас худощавими, але гіперативним - топчуть усе, як мускусні качурі. Мій приїхав десь 4,4 кг , а мене за пару місяців став 5,4 кг, при цьому не зажирів. Думаю там племінній птиці спеціально дієтою стримують набір маси.
Мої на вільному вигулі скинули вагу, але гіперактивності поки не помітив, можливо з сонечком будуть активніші...
 

DNK

Ветеран форума
Мої на вільному вигулі скинули вагу, але гіперактивності поки не помітив, можливо з сонечком будуть активніші...
Хай но прийде весна. + вітамінчику "Є"... Хоча мої молоденькі корніші і зараз гіперактивні - кури не знають де від них ховатись, а ввечері не хочуть в курник, бо там їх уже ждуть і насилують... trollpng
 

Діма 7

Ветеран форума
Хай но прийде весна. + вітамінчику "Є"... Хоча мої молоденькі корніші і зараз гіперактивні - кури не знають де від них ховатись, а ввечері не хочуть в курник, бо там їх уже ждуть і насилують... trollpng
З молодими, то інша історія(позакривали в клітки -щоб не були сильно активними)... я про кровних...:)
 

DNK

Ветеран форума
Тут знайомий казав, що серед придбаних є курки і по 5 кг.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,293
Новий користувач
bohdan77
Угорі