• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Китайські гуси (гуси породи Китайська сіра, гуси породи Китайська біла)

serega UA

Moderator
Команда форума
Це дуже стара легка порода гусей, яку на сьогоднішній день в чистому вигляді майже не розводять, але цінується при схрещуванні з важкими породами гусей за свою плодючість, скороспілість, високі кількісні та якісні показники несучості. Навіть зовні гуси породи Китайська помітно відрізняються від своїх європейських родичів ніжнішою, лебединою шиєю.

Відмінні відтворювальні якості Китайських гусей проявляються при схрещуванні з гусями м'ясних порід - Рейнської, Вішнітес, Італійської, Холмогорської та ін.
Розрізняють Сірих Китайських гусей (гуси породи Китайська сіра) і Білих Китайських гусей (гуси породи Китайська біла). Головна їхня відмінність полягає в забарвленні пір'я, дзьоба, лап і очей.
eAyEQb-q-g0.jpg image187.jpg
 

serega UA

Moderator
Команда форума
Гуси Китайської породи: основні показники та особливості

- вага самця - 5-5,5 кг, самки - до 4 кг, молодняка в 2-х місячному віці - 3-3,5 кг. М'ясо дуже смачне, нежирне
- відтворювальні якості гусей породи Китайська дуже високі - 50-70, а іноді - до 100 яєць за період яйцекладки. Вага яйця - близько 120 г, виводимість гусенят з яєць - 75-80%, збереження молодняку - 99%.
- гуси Китайської породи відрізняються довгою шиєю, великою шишкою на лобі, іноді може бути невеликий гаманець під дзьобом, тулуб яйцевидної форми, трохи піднесений, груди - широкі. У Білих Китайських гусей оперення чисто біле, лапи, дзьоб і шишка помаранчеві; у Сірих Китайських гусей окрас сіро-бурий, верх грудей і передня частина шиї брудно-білі, груди блідо-коричнева, нижня частина і живіт - білі, а від верху голови до плечей проходить темно-коричневий «ремінь», шишка і дзьоб - чорні .
- Китайські гуси досить витривалі, невибагливі до умов проживання і годування, але мають злий, важкий характер, криклива, рухливі, люблять демонструвати свій «трубний» голос.
 

Олег---

Ветеран форума
Виведені напряму від сухоноса, тоді як більшість європейських і американських порід виведені від дикої сірої гуски.

Для сухоноса не так важливі водойми і нормально паруватись він може і без води. Того китайські гуси такі плодючі. Їх кров є у холмогорах, і деяких промислових радянських породах(ліндовська наприклад).
 

Сергій

Ветеран форума
В мене були. Гут!:) Не знаю, чи добре їм паруватись без води, але у воді вони це роблять краще:);)
 

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,371
Сообщения
108,496
Пользователи
2,110
Новый пользователь
Arsen531
Сверху