• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Кокцидиоз.

LSergey

Активный форумчанин
малось на увазі напевно те, що кокцидіоз ніяк не залежить від годування.... він проявляється не залежно від того який корм їсть птиця.
К сожалению, или счастью не экстрасенс и не могу предугадывать, что имел ввиду тот, или другой. Но по поводу корма частично с Вами не согласен.
 

Олег---

Ветеран форума
В мене брама і цим все сказано...
Поки не хворіють...тфу-тьфу-тьфу... браменят з місячного віку треба поїти для профілактики...бо як перехворіють - тоді це вже не получиться та брама яка повинна бути.
 

LSergey

Активный форумчанин
Алёна 72, да кто ж против? Кокцидиостатик это одно, антибиотик совсем другое. Вы не находите?
 

Алёна72

Победитель нашего конкурса
Я лично от кокцидиоза трисульфон давала..Сейчас море препаратов-и океан подделок.
 

Олег---

Ветеран форума
Хотите сказать, что без антибиотика браму не поднять?
Чого ж ...можна підняти...нормальної якості птиці тоді буде 30-40%...ще приблизно 20-30% здохне....інші - будуть якості "холодець"... Пробував я робити "натуральну" браму - не благодатне це заняття.
Те саме стосується кохінхіна, орпінгтона - це три найбільш "зіпсовані" породи.

Красота и престиж требуют особого внимания.
Краса і престиж(якщо розведення курей можна так назвати) потребують не особливої уваги, а розуміння і повної віддачі... якось так... і стосується це не тільки кокцидіозу.;)
 

LSergey

Активный форумчанин
Алёна 72, у Вас куры болели, или Вы давали для профилактики? Может я чего-то не понимаю, но зачем давать для профилактики кокцидиоза антибиотик?
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі