• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Кольорові бройлери від Hubbard

Юрій S

Активный форумчанин
Я замовив на Полтавщині 30 яєць майстер грея, вже тиждень гріються.

Юрій S

Активный форумчанин
"Сірі майстри" :) Замовляв з Полтавщини. Із 30 яєць - 25 курчат 92702700_2598383950425378_802668304597516288_o.jpg. Вилупились і з тріснутою шкаралупою, яку я заліпив скотчем, і те, яке проклюнулося в гострому кінці.

agronavt

Осваивается на форуме
Я так розумію, магазини і ветаптеки замовляють, і їм привозять чи пересилають? Цікаво, звідки.
Господар" в Рівному працює вже далеко не один рік з молодняком, починав з корму, один з найбільших магазинів на Заході. До вибору постачальників відноситься досить серйозно, після якихось "зальотів" просто зупиняє співпрацю.
Побільше б таких господарів...

PAVA

Moderator
Команда форума
Господар" в Рівному працює вже далеко не один рік з молодняком, починав з корму, один з найбільших магазинів на Заході. До вибору постачальників відноситься досить серйозно, після якихось "зальотів" просто зупиняє співпрацю.
Побільше б таких господарів...
Згідна з Вами.Цього року брала не лише курчат і каченят,а і їхній комбікорм.Все якісне.
Моїм МГ вже півтора місяця. Всі однакові,як під копірку.Планую найбільшого півника приговорити на цій неділі,буде бульйон на свято.

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,325
Пользователи
1,989
Новый пользователь
5954
Сверху