• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Кохінхін карликовий

Romashka

Ветеран форума
Ну хвіст трохи завеликою квіткою розцвіте :) Але ж гарні. Не думаю, що вони для виставки бралися. Ну і квочки хороші. У мене така чорна є - сідає по 5 разів на рік як дурна )))))
Слухайте, то їй уже пора почесне і заслужене імя давати..- Мама Героїня!!! І медальку якусь вручити! :) ;:;:

Юрій S

Активный форумчанин
Слухайте, то їй уже пора почесне і заслужене імя давати..- Мама Героїня!!! І медальку якусь вручити! :) ;:;:
Та їй же не щоразу дозволяють довести цю справу до фіналу. За два роки - 4 курчат, за таке звань не дають. Мати-героїня має народити і виховати до 8-річного віку хоча б 5-х дітей.

Сергій

Ветеран форума
Ну хвіст трохи завеликою квіткою розцвіте :) Але ж гарні. Не думаю, що вони для виставки бралися. Ну і квочки хороші. У мене така чорна є - сідає по 5 разів на рік як дурна )))))
Питання ж не в тому, для виставки чи ні. Якщо птиця не відповідає зовнішньому вигляду (я вже не кажу стандарту, щоб нікого не лякати), не називайте її кохінхіном. Ви ж не назвете німецькою вівчаркою якусь клаповуху собаку з закрученим бубликом хвостом? Називайте "домашня курка" чи ще як.

Сергій

Ветеран форума
Якийсь дядько продає на фб лохмоногих курчат із шапками і називає їх дуже щиро "карликовий кохінхін". А шо? Не для виставок же... banghead

Юрій S

Активный форумчанин
Питання ж не в тому, для виставки чи ні. Якщо птиця не відповідає зовнішньому вигляду (я вже не кажу стандарту, щоб нікого не лякати), не називайте її кохінхіном. Ви ж не назвете німецькою вівчаркою якусь клаповуху собаку з закрученим бубликом хвостом? Називайте "домашня курка" чи ще як.
Згоден - треба казати "схожі на кохінхіна" чи "напівкохінхіни" чи "гібридні кохінхіни" чи "типу кохінхіна"... Особливо якщо продавати.

Romashka

Ветеран форума
Це стосується і моїх курочок? То швидше вони "типу кохінхіни"?
Та вроді ні, Ви читайте уважно...) там вроді на попередній сторінці писали, що так, це карликовий кохінхін. Але стверджувати Вам на 100% напевно ніхто не зможе.. треба подивитись що з них виросте..) Але вони дуже схожі на карликових кохінхінів... то можливо вони і є :) ;:;: ;:;: ;:;:

Romashka

Ветеран форума
Проведу фотосесію їм за місяць-другий та викладу в тему. Допоки не отримаємо відповідь на 100%. Якщо панство не заперечуватиме.
А чому панство має заперечувати? :) Я так думаю що нема на то причини щоб заперечувати.... але панство нехай говорить за себе..;):)

Сергій

Ветеран форума
Це стосується і моїх курочок? То швидше вони "типу кохінхіни"?
Це якраз Ваших і стосується. Подивіться на хвіст півня. Я ж не просто так поставив фото кохінхінів, а щоб Ви подивились, порівняли зі своїми і розуміли, як вони мають виглядати. Карликові кохінхіни мають бути круглі, як м'ячі, чим кругліші, тим краще. А у Вашого півня стирчить хвіст. Ви, звичайно, його можете залишити і навіть виводити від нього курчат, лише не називайте його кохінхіном. Давайте поважати працю людей, які колись вивели цю породу.

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,332
Пользователи
2,012
Новый пользователь
TigerP
Сверху