• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Кохінхін карликовий

Romashka

Ветеран форума
Доброго! Ну раз схожі, значить припишемо їх до цієї породи! ;) :) ;:;: А в дійсності я в кохінхінах не дуже, але тут на форумі є висококласні спеціалісти, то ж думаю що вони Вам допоможуть розібратись чи то є кохінхіни і взагалі хто то є...
 

Светлана

Ветеран форума
Дуже ганрі! Як на мене то вони карликові кохінхіни. Курочки взагалі бомбезні! У півника хвостик наче трошки розтріпаний, та то міг об сітку обтерти, чи травма яка?я по карликах не спец, в мене великі....
 

Сергій

Ветеран форума
Доброго дня!
Маю дві парочки карликових курочок. Так вийшло, що породи їх не знаю. Перелистав розділ форуму.
Дуже вони мені схожі на кохінхінів карликових з цієї теми.
Знавці, підскажіть. То воно, чи просто ... схожі?
Дякую.
Ну, Ви ж десь їх взяли. Що казав попередній власник? Яка порода? Так, це карликовий кохінхін.
 

Біля дому

Форумчанин
Ну, Ви ж десь їх взяли. Що казав попередній власник? Яка порода?
Та в тому то й справа. Їх батьки були подаровані теперішньому власнику як карликові породисті. А яка порода, не відомо, та й людина не дуже цікавилась.
Я в куросправі новачок. Мені назвали як пухові карликові. Проінкубував яйця і почав вичитувати про породу. Виявилось, що пуховим не відповідають.
Дякую за відповіді.
 
Останнє редагування:

Юрій S

Ветеран форума
Та в тому то й справа. Їх батьки були подаровані теперішньому власнику як карликові породисті. А яка порода, не відомо, та й людина не дуже цікавилась.
Я в куросправі новачок. Мені назвали як пухові карликові. Проінкубував яйця і почав вичитувати про породу. Виявилось, що пуховим не відповідають.
Дякую за відповіді.
А якого вони віку? Виростуть, розцвітуть - буде видно, чи відповідають стандарту.
 

Юрій S

Ветеран форума
Півень так точно не розцвіте. А як розцвіте, то не відповідатиме стандарту.
Ну хвіст трохи завеликою квіткою розцвіте :) Але ж гарні. Не думаю, що вони для виставки бралися. Ну і квочки хороші. У мене така чорна є - сідає по 5 разів на рік як дурна )))))
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі