• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Кохінхін

Светлана

Ветеран форума
У мене така проблема...у молодих квітневих півників пір"я на крилах мають не чисто чорне забарвлення.Так півні гарні ,але великі пір"їни в крилі наче посебрили. Читала на якомусь ресурсі про подібну проблему .Там причиною рахували незбалансоване харчування курчат. Може хто стикався з подібним?
 

Сергій

Ветеран форума
Якщо півні молоді, то це ще може вилиняти і все буде гут. Якщо ж це залишиться і в дорослому стані, то, мабуть, причина не в годівлі. а генетиці.
 

Оленка квіточка

Форумчанин
Добрый день птицеводы!!!!!! Намотрелась-начиталась и закралась мысля в голове"А не завести ли и себе такую красоту?" Из этого следует логический вопрос- кто будет весной продавать инкуб.яйцо?
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Добрый день птицеводы!!!!!! Намотрелась-начиталась и закралась мысля в голове"А не завести ли и себе такую красоту?" Из этого следует логический вопрос- кто будет весной продавать инкуб.яйцо?
Продаватимуть всі,хто їх має .Ви передивіться фото,почитайте відгуки,які є в темі Продам,прицініться і купуйте,попередньо поцікавившись про оплод,життєздатність курчат і тд
 

Фламинго

Ветеран форума
У мене така проблема...у молодих квітневих півників пір"я на крилах мають не чисто чорне забарвлення.Так півні гарні ,але великі пір"їни в крилі наче посебрили. Читала на якомусь ресурсі про подібну проблему .Там причиною рахували незбалансоване харчування курчат. Може хто стикався з подібним?
У меня было. Вылиняли и следа не осталось.
 

Светлана

Ветеран форума
Подожду второго года.На этот оставила прошлогоднего черный как ворон и оплод был хороший...
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,293
Новий користувач
bohdan77
Угорі