• Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Коза во дворе.

yabelka35

Ветеран форума
а пальмова олія?
Пальмова олия, это хзнаетшо, это же не масло, а потом это растительное масло, самое дешевое в азиатских странах, а то что в Азии дёшево, у нас эксклюзив...саме дорогє..:D:D...вроди говорили о жиаотном масле, в частности о козьем:rolleyes::D;)

Матоляк

Активный форумчанин

Діма 7

Ветеран форума
Пальмова олия, это хзнаетшо, это же не масло, а потом это растительное масло, самое дешевое в азиатских странах, а то что в Азии дёшево, у нас эксклюзив...саме дорогє..:D:D...вроди говорили о жиаотном масле, в частности о козьем:rolleyes::D;)
а набадяжиьь загустителей, эмульгаторов,ароматизаторов и консервантов это очень просто, что сейчас и делают,... Маслом сложно назвать современный продукт с названием масло.
Я проте, що Ви забули вказати самий основний інгредієнт

Діма 7

Ветеран форума
Можу порекомндувати Закваски Фірми "Vivo" дешеві та якісні :)
Подивіться в інтернеті :)
кращої рекомендаціі ще не було trollpngtrollpngtrollpng

Що до якості не знаю, але це одна із дорощих заквасок які є в інтернеті - враховуючи ціну і кількість кінцевого продукту

Матоляк

Активный форумчанин

Що до якості не знаю, але це одна із дорощих заквасок які є в інтернеті - враховуючи ціну і кількість кінцевого продукту
Ну Незнаю, Для Мене саме ця закваска одна з дешевих .
З розділу "Ціна відповідає Якості" .
Мені від ціє фірми сподобалися Йогурт, Сметана та Ряжанка .
Знайду саме той сайт де купляв Напишу .
Тому й Написав, що подивіться в інтернеті бо Можливо Ви швидше самі знайдете, А, ніж допоки Я Вам надішлю посилання на цей сайт .

Матоляк

Активный форумчанин

Доброго Ранку
Я Купляв ці закваски фірми
"Vivo"
На сайті Zakvaskin

Діма 7

Ветеран форума
Ну так це різні сайти...

Треба пробувати - можливо смак інший, якість інша, але дороще чим я брав.

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,238
Пользователи
1,846
Новый пользователь
Wesiren
Сверху